Marc Jacobs Decadence – je to vůně, nebo kabelka?

Ahoj!

Přiznávám se, velice ráda sbírám parfémy. V mé koupelně mám dokonce speciální místo, kde si je vystavuji. Při výběru produktu zvažuji hlavně to, jak dlouhotrvající je jejich aroma, k jakým událostem se hodí a jak vypadá design lahvičky. Dnes jsem se rozhodla představit vám svůj oblíbený parfém – Marc Jacobs Decadence.

Co mají mé parfémy a kabelky společného? Vcelku dost, jelikož jak mé kabelky, tak parfémy navrhuje Marc Jacobs (společně s Annie Buzantian). Lahvička taktéž vypadá jako kabelka, je zelená a její víčko je ozdobeno motivem hadí kůže. Dále je lahvička opatřena zlatým řetízkem.

Jak Marc Jacobs Decadence voní?Jasně můžeme rozdělit tři motivy: prugna, crocus a fleur-de-lis. Dalšími motivy jsou damašská růže, jasmín a kořínek fleur-de-lis. Poslední motivy, které patří k třem základním, jsou: papyrus, tekutá jantar a vetiver. Pokud bych měla popsat, jak vůně působí, řekla bych, že sladce, ale zároveň i ostře a čistě. Přirovnala bych vůni k orientálním, dřevěným a květinovým vůním. Podle mého názoru se parfémy Marc Jacobs’s hodí ženám, které mají svůj styl a svoje sebevědomí. Decadence se skvěle hodí do divadla, či na oficiální večírky.

Aroma Marc Jacobs Decadence vydrží opravdu dlouho. Pokud si produkt aplikujete na vlasy, prodloužíte si výdrž aroma o několik hodin. Pokud chcete efekt ještě prodloužit, nastříkejte si voňavku na prkno na žehlení. Teplo z žehličky způsobí, že se vůně dostane do vláken vašeho oblečení. Samozřejmě ale existují i další metody prodloužení výdrže parfému. Decadence od Marc Jacobs si aplikujte na: předloktí, zákolenní a loketní jamku, krk, výstřih a pokožku za ušima.

Pokud si chcete rozšířit kolekci o jedinečný parfém se skvělým aroma, rozhodně vám mohu doporučit produkt Decadence od Marc Jacobs.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články, lteré vás mohou zajímat

Here you can find the related articles with the post you have recently read.