Proč jsou palety Zoeva jedničkou na trhu?

Ahoj!

Dnes vám něco řeknu o paletách očních stínů. Tipuji, že všichni máte doma alespoň jednu. Pokud si ale chcete zakoupit tu nejlepší, která vám vydrží několik let (přesněji tři roky, jelikož tak dlouho stíny vydrží v optimálním stavu), ráda vám pomůžu s vaším výběrem. Otestovala jsem celou řadu značek, od těch dostupných v drogeriích až po ty, které se dají sehnat jen ve specifických salonech. Účinky byly různé. V některých případech drahá kosmetika nedokázala, co se odolnosti a výdrže týče, předčit ty nejlevnější produkty (např. palety Essence).

Levné palety s očními stíny fungují skvěle v případě, že je nepoužíváte na profesionální úrovni a nejste make-up stylisté. V případě, že se make-upem živíte, vám ty levnější zřejmě nepostačí. Odlupující se stíny nejsou nic příjemného a proto make-up stylisté sahají hlavně po těch stínech s tou nejlepší recepturou a konzistencí.

Mám pro vás dobré zprávy. Pokud neplánujete kariéru make-up stylisty a make-up si nanášíte sami z pohodlí domova, rozhodně sáhněte po paletách v nabídce Essence či Make Up Revolution. Pokud ale chcete opravdu poznat tajemství make-upu, doporučuji paletu z mého seznamu TOP 5 make-up produktů. Jedná se o Zoeva Naturally Yours – základní barvy, nude. Bez nich si již nebudete nikdy chtít aplikovat make-up. Můžete míchat nudes s jakýmkoliv dalším odstínem na paletě, ale profesionální make-up si můžete aplikovat i bez toho. Proto by měly být přírodní odstíny první volbou při nákupu make-upových produktů. Yours má samozřejmě krásný design. A co výsledky? Odstíny se neolupují, nerozmazávají a mají krásný pigment, který vydrží. Samotné odstíny jsou skvělé a můžete si díky nim vytvořit jak denní, tak večerní make-up. Zoeva nabízí deset unikátních stínů, které mají úžasný pigment a nejsou k nalezení v žádných dalších produktech od Zoeva (další velké plus). Pokud potřebujete novou paletu, tak si po nákupu této zajistíte unikátní kolekci stínů. Hodně štěstí při výběru!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články, lteré vás mohou zajímat

Here you can find the related articles with the post you have recently read.