sprej pro objemnější vlasy nanoil

Můj názor na Nanoil Hair Volume Enhancer

Je čas. Dnes vám ukážu své malé tajemství ohledně toho, proč jsou mé vlasy tak husté a načechrané!

Od přírody jsem takové štěstí neměla. Mé vlasy byly dříve ploché a bez života. Nechtěla jsem se s tím ale příliš dlouho stresovat a spadat do deprese, takže jsem ze své rutiny rychle vypustila všechny těžké a husté kosmetické produkty. I toto málo stačilo k tomu, aby byly mé vlasy krásnější, než dříve.

Při hledání produktů, které by mi nemastily vlasy, jsem narazila na zajímavý produkt na vlasy – Nanoil Hair Volume Enhancer. Jelikož produkt nebyl drahý a dle receptury obsahoval vysoce kvalitní složky, rozhodla jsem se, že jej vyzkouším. A víte co? K mému překvapení je Nanoil Hair Volume Enhancer jedním z nejlepších kosmetických produktů, které jsem kdy vyzkoušela. Níže si řekneme proč.

Jak Nanoil Hair Volume Enhancer působí?

Z toho, co jsem zaregistrovala, přišel Nanoil na trh s třemi spreji. Stylingovým sprejem, objem zajišťujícím sprejem a sprejem, který chrání vlasy před tepelným poškozením. Vím, co si teď myslíte. Kde si je mohu zakoupit? Můžete začít na nanoil.cz. Jak vidíte, zakoupila jsem si ten, který je vhodný pro unavené a matné vlasy. Jak my vyhovují účinky?

nanoil hair volume enhancer

Nanoil Hair Volume Enhancer je šetrná kosmetika určená pro všechny typy vlasů. To znamená, že vám vaše vlasy nijak nezatíží, ani neslepí či jinak nepoškodí. Vlasy také nebude vysušovat. Pro mě osobně bylo nalezení tohoto produktu něco jako jackpot, protože produkt nedokáže pouze dodávat objem, ale také vlasům dodává živiny. Receptura obsahuje vysokou koncentraci blahodárných složek, jako např. hydrolyzovaný keratin, pantenol, pšeničný protein, vitamin B3 a vitamin E. V receptuře nenalezneme silikony, alkoholy či škodlivé parabeny

Co si o Nanoil Hair Volume Enhancer myslím?

Nanoil Hair Volume Enhancer testuji již přes měsíc. Zjistila jsem přitom, že produkt můžete užívat několika způsoby:

  1. Jako první jej můžete nanést na vlasy po sprchování. Vlasy budou poté hebčí, měkčí a poddajnější. Aplikace Nanoil Hair Volume Enhancer před sušením vlasů jim dodá lesk. Promě osobně tato metoda funguje nejlépe.
  2. Nevím proč, ale čas od času zaspím. Kdykoliv nemám čas na to si vlasy umýt, prostě je namočím a na mokré vlasy nanesu Nanoil Hair Volume Enhancer. Produkt rozetřu rovnoměrně kartáčem či hřebenem. A to je vše!
  3. Někdy si myji vlasy večer, kdy si je upravím a nechám uschnout na vzduchu, načemž aplikuji Nanoil Hair Volume Enhancer a natáčky. Ráno natáčky vytáhnu a mé vlasy jsou krásné, zdravé a natočené.

hair volume enhancer nanoil

Doporučila bych Nanoil Hair Volume Enhancer?

Pokud jste článek pozorně četli, pak jistě víte, že Nanoil Hair Volume Enhancer doporučuji všem. Nejen, že má skvělou recepturu, ale také nabízí skvělé účinky. Kromě toho je stylingový sprej efektivní a budget-friendly. Užívám jej přes měsíc a pořád mám polovinu lahvičky. Mé vlasy jsou lesklejší a pružnější, díky čemuž se s nimi dá lehce pracovat.  Shrnutí? Nanoil Hair Volume Enhancer mi usnadňuje život.

Související články, lteré vás mohou zajímat

Here you can find the related articles with the post you have recently read.