nanoil sprej pro styling vlasů

Jak pečovat o vlasy během tepelného stylingu? Nanoil Hair Styling Spray pro krásné a odolné vlasy

Sníte o krásných vlasech, ale máte problém s jejich každodenním stylingem? Nebojte, měla jsem to podobně. Většinou to všechno dopadlo tak, že jsem si udělala cop nebo drdol, protože mi nic jiného nezbývalo. Naštěstí jsem narazila na skvělý produkt, který mi pomohl získat účes, o kterém jsem vždy snila. Účes jako od kadeřnice. 

Nanoil Hair Styling Spray – produkt, díky kterému budete schopni přijít s jakýmkoliv účesem!

Tento primer pro všechny typy vlasů je jedním ze tří sprejů od Nanoil určených pro vlasový styling. Více si o něm můžete přečíst na www.nanoil.cz, objednat si jej můžete na stejné webové stránce. Sprej pro ochranu před teplem od Nanoil je produkt, o kterém se rozhodně vyplatí zmínit v případě, že své vlasy pravidelně fénujete, žehlíte či natáčíte. Všechny spreje mají jedno společné: zajišťují krásné salonní účinky. Pojďme se podívat na hrdinu dnešního příspěvku.

Nanoil Hair Styling Spray je lehký vlasový sprej určený pro styling. Díky tomu, že se jedná o sprej se velice snadno aplikuje. Stačí jej nasprejovat na vlasy a rovnoměrně rozprostřít za pomoci hřebene. Produkt dodává vlasům hebkost a usnadňuje jejich styling tak, abychom si mohli vytvořit účes snů. Nanoil Hair Styling Spray nám také zajišťuje fixaci účesu tak, aby vydržel po celý den. Můžete jej užívat ať už jsou vaše vlasy jakékoliv, tvrdé či měkké, řídké či husté. Produkt vlasům zajistí krásný tvar a přirozenou fixaci.

sprej pro styling vlasů nanoil

Proč mohu Nanoil Hair Styling Spray doporučit?

  1. Je to skvělý stylingový primer, který pomáhá vytvořit jakýkoliv účes a vždy zajišťuje vlasům krásný a přirozený vzhled bez ztvrdnutí, které je tak charakteristické pro stylingové spreje. Ve výsledku budou vlasy poddajnější při stylingu.
  2. Jedná se o skvělý fixační sprej, který ihned prodlouží životnost vašeho účesu tak, aby zůstal bezchybný za jakýchkoliv podmínek!
  3. Jedná se o jediný stylingový primer, který obsahuje tak skvělou nabídku hloubkově vyživujících ingrediencí. Nanoil Hair Styling Spray je bohatý na vitamin B5 (panthenol) a ricinový olej. Obě složky jsou na kosmetickém trhu velice ceněné. Zpomalují poškození vlasů a jejich vysušení, udržují vlasy ve zdravém, posíleném a hydratovaném stavu a dodávají jim hebkost a lesk.
  4. Kromě toho nabízí Nanoil Hair Styling Spray lehkou a nemastící texturu, která vlasy nijak nezatíží. Produkt byl testován řadou žen, které na něm oceňovali možnost stylingu účesu bez reziduí a ztvrdnutí vlasů, které jsou tak typické u běžných sprejů a pěn.

hair styling spray nanoil

Nanoil Hair Styling Spray – jak jej užívat?

Je to nesmírně jednoduché. Nasprejujte produkt na vlasy a je hotovo. Můžete jej užívat celkem třemi způsoby:

  • METODA 1: Po mytí vlasů – na ručníkem sušené vlasy před fénováním.
  • METODA 2: Na vlhké vlasy po omytí vodou či bylinným destilátem, následně vlasy vyfénujte a upravte dle potřeby.
  • METODA 3: Sprej lze užívat i na suché vlasy, které fixuje.

A to je vše. Přeji vám všem krásný a pevný účes! <3

Související články, lteré vás mohou zajímat

Here you can find the related articles with the post you have recently read.