Jakou vlasovou masku si vybrat pro péči o poškozené vlasy? Mrkněte na ty nejlepší produkty, které jsem měla možnost vyzkoušet

Chcete silné a zdravé vlasy bez nutnosti častého navštěvování salónů krásy? Dnes se s vámi podělím o jedno tajemství. Stejného účinku můžete dosáhnout užíváním vlasových masek. Ale ne jen tak ledajakých. Musejí obsahovat posilující proteiny a další hloubkově vyživující ingredience. Díky nim získáte požadovaný účinek snadno a rychle.

Poškozené vlasy? Bez problému!

Každý slabý, křehký či třepící se vlas je možné posílit a obnovit z pohodlí domova. Předvedu vám, jak si zajistit, aby byla vaše každodenní vlasová rutina co nejefektivnější. Úspěch při obnově a posílení vašich vlasů závisí na produktu, který si vyberete. Nemůžete tedy sáhnout po první vlasové masce, kterou uvidíte v drogerii. Rozhodně doporučuji sáhnout po kvalitní a důvěryhodné kosmetice.

Jaké vlasové masky fungují na poškozených vlasech? Níže je žebříček těch nejlepších.

1. NANOIL KERATIN HAIR MASK

Nejlepší vlasová maska, kterou jsem kdy užívala. Důvodem, proč jsem ji umístila na pomyslnou špičku je fakt, že mi zajistila ty nejlepší účinky, obsahuje ty nejefektivnější ingredience a má tu pro vlasy nejvhodnější texturu. To vše za skvělou cenu. Jaké obsahuje ingredience?

Nanoil Keratin Hair Mask v sobě kombinuje pantenol (provitamin B5) s hydrolyzovaným keratinem, který je jedním ze základních stavebních kamenů našich vlasů. Produkt také obsahuje silikony pro hebčí vlasy, se kterými se při česání a stylingu snáze pracuje. Produkt přitom vlasy nijak nezatěžuje a jeho vymytí je nesmírně snadné. Všechny ingredience společně tvoří masku pudinkové textury, která vlasům zajistí hebkost, posílení, odolnost a měkkost. První účinky se dostaví již po prvotní aplikaci. Vlasy se přestanou kadeřit a nabíjet statickou elektřinou. Těch nejlepších účinků ale docílíte po asi 2 týdnech pravidelné aplikace. Vlasy budou obnovené, zdravé a krásné.

Jedná se o ten nejlepší produkt na mém žebříčku, který mohu s čistým svědomím doporučit každému, kdo by rád posílil své poškozené vlasy. Nanoil Keratin Hair Mask jistě pomůže i vám.

Čtěte více: www.nanoil.cz

2. MACADAMIA NATURAL OIL DEEP REPAIR MASQUE

Můj seznam musí zahrnovat i nějaký produkt na bázi olejů, jelikož vlasové oleje naprosto zbožňuji. Našla jsem velice zajímavou vlasovou masku obsahující směs olejů od Macadamia.

Již z názvu vám jistě došlo, že Macadamia Natural Oil Deep Repair Masque je bohatá na makadamový olej. Kromě něj se v receptuře objevuje také arganový olej a olej z čajovníku, který má blahodárný účinek na pokožku hlavy. Kromě olejů obsahuje extrakt z mořské řasy a hloubkově hydratující šťávu z aloe vera. I když produkt neobsahuje žádné proteiny, dokáže pomoci s obnovou poškozených vlasů díky arganovému oleji s extra protektivním účinkem. Chrání vlasy před poškozením vlivem tepelného stylingu či fénování. Na výsledky si budete muset počkat, jelikož vám je nezajistí okamžitě. Při pravidelném užívání si usnadníte vlasový styling a dodáte vlasům hydrataci a výživu. Kromě toho vlasům zajistíte lesk a zkrášlíte je. Produkt má velice hustou texturu.

3. KIEHL’S OLIVE FRUIT OIL DEEPLY REPAIRATIVE HAIR MASK

Další maska na našem žebříčku je dostupná za vyšší cenu, ale rozhodně stojí za to v případě, že vám vyhovují těžší, krémové a na oleje bohaté masky. Dříve patřila maska mezi mé favority, ale dnes již preferuji lehčí masky.

A jaké obsahuje tato bílá lahvička s olivovými nápisy ingredience? Jak název napovídá, jedná se o olivový a avokádový olej (oleje s vysokým obsahem vitaminů). Jelikož neobsahuje Kiehl’s Olive Fruit Oil Deeply Repairative Mask příliš mnoho aditiv, funguje skvěle i na slabých a dehydratovaných vlasech, které potřebují posílit. Produkt neobsahuje keratin, takže nevím, zdali by dokázal pomoci i těžce poškozeným vlasům, ale stále se jedná o jednu z nejlepších masek, které jsem měla tu čest vyzkoušet. Jedná se o skvělou volbu během léta, jelikož vlasy chrání před poškozením od slunce a před blednutím.

4. GOLDWELL KERASILK CONTROL MASK

S touto maskou se vracíme zpět do skupiny produktů s keratinem. Kromě vlasové masky Nanoil Keratin Hair Mask (která je mou nejoblíbenější), můžete vyzkoušet masku Goldwell, která je taktéž bohatá na proteiny. Používala jsem ji asi před rokem a byla s účinkem spokojená. Co ji odlišuje od konkurence?

Maska Goldwell Kerasilk Control Intensive Smoothing Mask kombinuje dva typy proteinů – keratin a tekuté hedvábí. Tyto proteiny zefektivňují působení produktu a urychlují vyhlazení vlasů a jejich styling. Maska pomůže také vlasům, které trápí kadeření a nabíjení statickou elektřinou. Pokud máte barvené vlasy, jistě oceníte fakt, že maska tento typ vlasů efektivně chrání před blednutím. Dávejte si ale pozor v případě, že nemáte poškozené vlasy, jelikož by nepoškozeným vlasům mohl vysoký obsah proteinů ublížit.

5. WELLA PROFESSIONALS SP LUXE OIL MASK

Máme pro vás další produkt s obsahem olejů – Wella Professionals Mask ze série SP LUXE OIL (můžete z ní vyzkoušet i další produkty). Jakožto populární salónní značka přišla Wella na trh s velice kvalitní vlasovou maskou.

Co se receptury týče, jedná se o typickou masku na bázi vlasových olejů. Obsahuje tři velice populární vlasové oleje a to arganový, mandlový a jojobový. Ty vyživují a obnovují vlasy a zabraňují ztrátám hydratace. Fungují přitom také jako ochranný štít. Vlasovou strukturu přitom posiluje a obnovuje keratin, což je další složka vlasové masky. Pro mě osobně se nejedná o tu nejlepší masku pro poškozené vlasy, ale přesto dokáže pomoci poškozeným vlasům. Kromě toho po mytí pomáhá s jejich rozčesáním. Škoda jen, že stojí tolik peněz.

Související články, lteré vás mohou zajímat

Here you can find the related articles with the post you have recently read.