Karboxyterapie – úžasný plyn. Jeho užití a účinky

Karboxy-terapie si postupně podmaňuje internet. Jedná se o léčebnou techniku, po které sahá neustále více a více mužů a žen. CO2 terapie je víceúčelová. Téměř všechny partie těla z ní nějakým způsobem těží – vlasy, oblast okolo očí, oblasti postižené celulitidou, zjizvená pokožka, pokožka se striemi, atd. Karboxy-terapie snižuje počet vrásek, které máme na obličeji. Sama jsem si o této terapii něco přečetla teprve nedávno. Ráda bych vám zde předala to, co jsem zjistila!

Jaké účinky karboxyterapie dodává?

Léčba zahrnuje injekci CO2 pod pokožku malou jehlou. Výsledkem je tvorba nových kapilár, které lépe dodají kyslík do vybraných oblastí těla. Karboxyterapie zlepšuje mikro-oběh v daných oblastech a podporuje buněčnou obnovu. Pokožka pak produkuje více kolagenu a je pružnější.

Výhody karboxyterapie

  • snížení celulitidy a množství tuku;
  • podpora objemu vlasů, zpomalení vypadávání vlasů;
  • minimalizuje první vrásky;
  • snižuje viditelnost kruhů pod očima;
  • snižuje viditelnost jizev a strií;
  • redukuje viditelnost dvojité brady;
  • bojuje proti psoriáze.

Jak sami vidíte, karboxy-terapie má své výhody. CO2 má schopnost „vylepšit“ naše tělo od hlavy po palce. Pokud se vám nepříčí myšlenka aplikace CO2 skrze injekce, pak je karboxy terapie právě pro vás v případě, že se chcete zbavit dvojité bravy, tmavých kruhů pod očima, vrásek a menších jizev a strií, které vyžadují krátkou léčbu. Pokud jehly nejsou nic pro vás, rozhodně vyzkoušejte bezbolestné metody, které nevyžadují užití jehly. Například vyzkoušejte léčit psoriasis za pomoci oleje na vlasy. Olej také podporuje růst vlasů. Pravidelné olejování pomůže udržet vaše vlasy v optimálním stavu, takže přestanou vypadávat a jejich struktura se obnoví. Stačí vyzkoušet nějaký kvalitnější olej na vlasy (např. Nanoil) a uvidíte sami! Je to zcela bezbolestné.

Zajímá mě, zdali jste již karboxyterapii vyzkoušeli a pokud ano, jaký měla účinek.

Já myslím, že zůstanu u olejů a obecně se vyhnu jehlám.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články, lteré vás mohou zajímat

Here you can find the related articles with the post you have recently read.