Moje vlasy jsou tak hebké! Recenze Nanoil Liquid Silk Hair Mask

Sníte o silných a obnovených vlasech? Rozhodli jste se věnovat svůj čas jarní/letní obnově vlasů? Já ano! Pokud hledáte vhodný produkt pro péči o vaše vlasy, mám pro vás opravdový klenot! Jedná se o vlasovou masku s tekutým hedvábím, díky které budou vlasy hebké, krásné a objemné a to již po prvním použití! Představuji vám Nanoil Liquid Silk Hair Mask, produkt, díky kterému naživo poznáte, co to znamená fráze “hedvábně hebké vlasy”.

Co to maska s tekutým hedvábím od Nanoil vlastně je?

Abychom dnešní článek příliš neprotahovali, jedná se ve zkratce o intenzivně obnovující vlasovou masku která obsahuje přírodní hedvábné proteiny. Molekuly hedvábí se dostávají do struktury vlasů, kde se rychle a snadno absorbují. Kromě toho kosmetika tvoří na vlasech ochrannou vrstvu a pomáhá s léčbou mikro-poškození, které se objevují na struktuře vlasů. Nanoil Liquid Silk Hair Mask je produkt vyvinutý nejen pro zkrášlení vašich vlasů, ale také pro jejich výživu. Při pravidelném užívání dokáže vlasům nejen dodat lesk, ale také udržovat jejich pevnost a odolnost proti škodlivým vlivům.

Zimu jsem sice ve zdraví přežila, ale mé vlasy toho stála opravdu spoustu. Byly nevzhledné, slabé a bez života. To se může stát velké spouště z nás. Je jasné, že pro optimální péči o vlasy nebude stačit pouze lehký kondicionér a šampon. Proto jsem musela sáhnout po silnějším arsenálu – po bohaté vlasové masce.

Pro koho je maska Nanoil Liquid Silk Hair Mask určena?

Jaké typy vlasů získají z užívání Nanoil Liquid Silk Hair Mask nejvíce benefitů? Inu, maska je tak univerzální, že se skvěle postará o všechny typy vlasů. Ať už poškozené, oslabené nebo obarvené. Tato maska se také hodí kudrnatým a zakrouceným vlasům, jelikož udržuje vlasy silné a chrání je před kadeřením. Množství hedvábí je v Nanoil Liquid Silk Hair Mask opravdu vysoké, takže se nemusíte bát, že by u některého vlasového typu nebyl produkt efektivní.

Všechny typy vlasů milují hedvábí! Proto si můžete být jisti, že vám Nanoil Liquid Silk Hair Mask zajistí optimální péči o vaše oslabené a vysušené vlasy. Vlasy mohou být jak rovné, tak zakroucené, maska si poradí s jakýmikoliv vlasy a jakýmikoliv vlasovými problémy. Při užívání masky si můžete užívat hebkých a na kadeření odolných vlasů.

Jaké ingredience maska Nanoil Liquid Silk Hair Mask obsahuje?

Ano, hádáte správně, obsahuje velké množství tekutého hedvábí! Ale co je to vlastně tekuté hedvábí? Jedná se o lehký protein, který se snadno dostává do struktury vlasů, které ponechává zkrášlené, obnovené a hydratované. Dalším pozitivem tekutého hedvábí je jeho schopnost chránit vlasy před poškozením a UV zářením.

Účinky, které Nanoil Liquid Silk Hair Mask zajišťuje vašim vlasům

Překvapivě jsem měla krásnější vlasy již po prvním použití vlasové masky od Nanoil. Díky Nanoil Liquid Silk Hair Mask je styling mých vlasů daleko snazší, jelikož se ani nenabíjí statickou elektřinou, ani se nekadeří. Vlasy jsou hebké a příjemné na dotek. Mohu bez problému říct, že jsem nikdy neměla hebčí vlasy! Vlasová maska od Nanoil dokáže pomoci i těm nejpoškozenějším vlasům, které kompletně přišly o svůj lesk.

A co bych o Nanoil Liquid Silk Hair Mask ještě řekla?

Jelikož tato maska s hedvábím dokáže zkrášlit a obnovit i ty nejpoškozenější vlasy (zkrášlení dosáhneme po prvním použití, obnovy a posílení po měsíci), beru ji jako jeden z nejlepších produktů pro péči o vlasy, který jsem kdy vyzkoušela. Skvěle o vlasy pečuje a také je efektivně zkrášluje. Nevím, jestli jsem tento fakt již nezmínila, ale Nanoil Liquid Silk Hair Mask také chrání vlasy před teplem.

Rozhodně jsem si Nanoil Liquid Silk Hair Mask oblíbila a tak masce dávám tu nejvyšší známku 🙂 Vlasy jsou hebké, příjemné na dotyk a měkké.

Znáte i zbytek masek od Nanoil? Napište mi do komentářů, jaké další produkty od Nanoil mám ohodnotit. 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články, lteré vás mohou zajímat

Here you can find the related articles with the post you have recently read.