RICINOVÝ olej nanoil recenze

Nanoil Castor Oil – můj oblíbený kosmetický produkt pro péči o vlasy, nehty a obočí

Drazí čtenáři! Dnes jsem si pro vás připravila povídání o ricinovém oleji, který se užívá již po generace po celém světě. Přírodní oleje mám nesmírně ráda, takže je toto téma přesně pro mě. Ricinový olej je unikátní hlavně díky svým skvělým a blahodárným vlastnostem. Je nenahraditelný hlavně v péči o vlasy, obočí a nehty. Pokud hledáte ten nejlepší ricinový olej, mohu vám rovnou říct, ať ani nevycházíte z domu a prostě si objednáte online ten od Nanoil. Níže jsem pro vás připravila několik odstavců informací o Nanoil Castor Oil!

Nanoil Castor Oil – proč jsem se jej rozhodla vyzkoušet?

Jedná se o ten nejkvalitnější olej, na který jsem narazila. Nabízí 50 ml objemu, lehkou a hebkou texturu, kompletní čistotu a certifikát garantující přirozený původ. Tento úžasný produkt nyní užívám pro komplexní zkrášlující péči. Přidávám jej do celé řady kosmetických produktů, které jsou díky němu efektivnější. 100% přirozený Nanoil Castor Oil je tou nejlepší volbou pro všechny, kteří by rádi posílili či vyživili své vlasy, zahustili své obočí a prodloužili své řasy. Skvěle funguje i pro péči o nehty. Pefetkně čistí pokožku od nečistot a zbytků kosmetiky. Vyhlazuje pokožku a udržuje ji hydratovanou. Dle mého názoru se jedná o opravdu úžasnou kosmetiku!

Ricinový olej – výhody a kosmetické užití

Pamatujte, že když si kupujete jakoukoliv kosmetiku, včetně té přírodní, je nutné investovat do produktu vysoké kvality. Již dlouho jsem věděla, že ricinové oleje z lékáren mají drasticky jiné vlastnosti! Lékárny prodávají ricinový olej díky jeho medicinálním vlastnostem, kdy pomáhá např. s problémy se zažíváním. Pokud ale hledáte ricinový olej vhodný ke kosmetickému užití, sáhněte po certifikovaném ricinovém oleji, jakým je právě ten od Nanoil.

recenze nanoil castor oil

NANOIL Castor Oil – účinky:

  • má antiseptický účinek, díky kterému zabraňuje růstu bakterií na pokožce. Skvěle se hodí i pro boj proti akné.
  • urychluje růst vlasů, obočí a řas a zabraňuje jejich vypadávání.
  • činí řasy a vlasy tmavší a pomáhá udržovat intenzitu jejich barvy. Pokud např. chcete udržovat své barvené vlasy krásné a intenzitní, užívejte ricinový olej ve formě vlasové masky jednou týdně.
  • vyhlazuje pokožku a činí ji měkčí. Pomáhá bojovat proti celulitidě a striím. Jedná se o perfektní produkt pro masáž pokožky!
  • perfektně čistí pokožku od toxinů, mazu a kosmetických zbytků. Pomáhá s odlíčením make-up!
  • ricinový olej od Nanoil regeneruje a obnovuje křehké a slabé nehty. Užívám jej tak, že si nehty namáčím do směsi oleje s vodou a čajovou lžící citronové šťávy. Také jednou denně do nehtu vmasíruji trochu oleje. Olej funguje jako skvělý přírodní kondicionér.
  • – šetrně vyživuje pokožku a udržuje ji hydratovanou. I když produkt neužívám jako obličejové sérum, pravidelně si jej aplikuji na pokožku pod očima namísto očního krému. Funguje opravdu skvěle! Pokožka je hebká, pevná a hydratovaná.

Osobně naprosto miluji přírodní oleje a v současné době je mým favoritem právě Nanoil Castor Oil. Je mezi oleji naprosto unikátní, nenahraditelný a nesmírně kvalitní. Řekla bych, že je jedním z nejlepších kosmetických produktů, které jsem kdy vyzkoušela. Skvěle se hodí i na dovolené a výlety.

A co vy? Jaké oleje používáte v rámci své kosmetické rutiny? 🙂

Vstupte na oficiální stránku – nanoil.cz

nanoil ricinový olej na pokožku

Související články, lteré vás mohou zajímat

Here you can find the related articles with the post you have recently read.