Řasenka Lashcode. Té prostě nelze odolat!

Už jste našli ideální řasenku? Přihlaste se, pokud máte nějakou oblíbenkyni. Vypadá to, že asi pořád hledáte tu pravou řasenku. Proto se vám nejspíš bude líbit dnešní recenze. Asi jste o této novince ještě neslyšeli, ale můžu vám říct, že tahle řasenka si mě získala ihned!

S řasami jsem nikdy vlastně neměla problémy. Jsou celkem pružné a přirozeně jsou zatočené. Bohužel jsou ale tenké a světlé, a to tak, že skoro nejsou vidět, což mě opravdu irituje.

Jak má vypadat dobrá řasenka?

Vždycky jsem od řasenky chtěla, aby řasy přirozeně zvýraznila. Tmavé, plné řasy by měly doplňovat makeup, takže řasenka musí řasy umět prodloužit a zahustit. Nejdůležitější je pro mě ale výdrž řasenky. Většina řasenek, které jsem testovala, byly po několika měsících používání nepoužitelné – divně ztvrdly, tvořily se v nich hrudky, a lepily řasy k sobě. Co kdyby existoval produkt, který mé řasy posílí místo toho, aby je oslaboval? To by byla perfektní řasenka… přesně jako Lashcode!

LASHCODE – řasenka, která zná tajemství naší skryté krásy ♥

Řasenku Lashcode už spokojeně používám dva měsíce. Ráda vám o tomto produktu povím více. Splnila veškerá moje očekávání? Hodí se pro každodenní i večerní makeup? Zde je můj názor na řasenku Lashcode, kterou jsem si zamilovala.

Barva. Lashcode se prodává v jedné barvě – v krásném a intenzivním černém odstínu. Takhle tmavou černou jsem vždycky chtěla. Jiné řasenky bývají uhlově šedé, našedlé, a ne moc intenzivní. Lashcode pokryje řasy pravou černou barvou.

Receptura. Řasenka je sametová a má tu správnou hustotu, aby šla efektivně aplikovat a nezanechávala šmouhy. Důležité! Jedná se o první řasenku, kterou jsem kdy měla, který je i po dvou měsících stejně čerstvá jako ihned po prvním otevření.

Kartáček. K řasence patří flexibilní kartáček, který je perfektně vytvarován podlet tvaru oka. Podle svých zkušeností můžu říct, že silikonové kartáčky jsou na aplikaci řasenky nejlepší, jelikož řasy pročísnou a aplikují správné množství řasenky, aby makeup nevypadal přehnaně. Díky zúženému konci lze jednoduše namalovat i ty nejkratší řasy v rozích očí.

Aplikace. Díky sametovému složení a přesnému kartáčku je Lashcode velice jednoduchá na použití. Pro zvýraznění řas stačí jedna vrstva. Dvě vrsty řasy zvýrazní ještě více, ale oči i tak vypadají přirozeně. Řasenka se aplikuje velice rychle a zaručuje chtěné výsledky.

Výdrž. Řasenka Lashcode není voděodolná, což se mi líbí. Ačkoliv není voděodolná, drží na řasách celý den i noc (na večírcích) bez strupovatění. Efekt líčení neslábne – řasy jsou celý den stejně výrazné. Řasenku lze jednoduše smýt i jemným odličovačem.

Má řasenka Lashcode něco, co ostatním řasenkám chybí?

Samozřejmě, že ano! Lashcode je kombinací skvělé řasenky a séra na řasy, což mě překvapilo nejvíc. Skládá se ze sady živin, které skvěle podporují řasy i při nošení makeupu. Tím se řasenka Lashcode liší od ostatních řasenek.

Jaké látky řasenka Lashcode obsahuje? Sadu pečujících ingrediencí včetně sojového extraktu, sladového extraktu, bajkalinu (extraktu ze šišáku bajkalského), Pro-Vitamín B5, Vitamín E, Arginin, včelí vosk, přírodní obilné konzervanty.

Jak řasenka pečuje o řasy?
  • hloubkově je regeneruje, posiluje a obnovuje,
  • zajišťuje správnou hydrataci,
  • dodává řasám hebkost, pružnost a lesk,
  • funguje jako ochranná vrstva pro řasy,
  • zabraňuje stárnutí a slábnutí řas,
  • URYCHLUJE RŮST ŘAS.

Shrnutí…

Lashcode je první řasenka, díky které mám vždy perfektní a expresivní makeup, který vypadá opravdu žensky, ale přitom přirozeně. Co je skvělé je to, že se tato řasenka také stará o moje řasy, které jsou nyní po odlíčení zdravější – hebké, pružné a lesklé. Dle mého názoru se řasenka Lashcode vyplatí, protože takovouhle kombinaci kvality a elegantního vzhledu v drogerii nenajdete. Pokud chcete zjistit, jestli to, co říkám, je pravda (což samozřejmě je), můžete si řasenku Lashcode objednat online. Myslím si, že si řasenku Lashcode zamilujete stejně, jako já.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články, lteré vás mohou zajímat

Here you can find the related articles with the post you have recently read.