BH kosmetika Shaaanxo – jedna paletka pro stíny a rtěnku <3

Ahoj, mé krásky!

Jsem nadšená. Můj sen o perfektní paletě se stal skutečností.

To vše díky vloggerce Shannon Harrisové, kterou si nejdříve zamiloval celý Nový Zéland a poté i zbytek světa. Ve spolupráci s BH Cosmetics přišla na trh s naprosto úžasnou make-up paletkou. Barvy, které u Shaanxo vybrali, jsou naprosto úžasné. Kvalita očních stínů mi zvyšuje tep a expresivita rtěnky mi rve srdce.

Paletka byla vyvinuta chytře a vypadá, jako kdyby byla určená pro Hollywoodské designéry. Shannon udělala velký krok kupředu tím, že předvedla make-up v trochu odlišném světle. Překvapila nás svojí vynalézavostí. Shaaanxo lze otevřít na obou stranách. Jedna strana nabízí skvěle vybrané a vysoce pigmentované oční stíny. Druhá strana – kde je většinou spodní víko paletek – nabízí další paletku s rtěnkou v 9 odstínech. Tón rtěnky a očních stínů zajišťují, že se produkt hodí opravdu všem. Velkou výhodou stínů Shaaanxo je fakt, že stojí méně, než konkurence a že výrobce nabízí celkem 9 velice kvalitních odstínů jak stínů, tak rtěnky. Vysoká odolnost je samozřejmostí. Jedná se tedy o set 18 kosmetikých produktů vysoké kvality.

Barvy očních stínů jsou vybrány opravdu perfektně: jedna paleta nebízí vytvoření mnohých make-up stylů, ať už make-up plánujete nosit přes den, či v noci, na večírek, nebo do kavárny. Odstíny zahrnují vše, od nude až po perleťové. Produkt nabízí i 9 barev rtěnky, kdy si svůj odstín nalezne každá žena. Této paletce jsem prodala své srdce a svoji duši. Rozhodně vám produkt doporučuji

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články, lteré vás mohou zajímat

Here you can find the related articles with the post you have recently read.