Jak jsem si obnovila nehty po hybridní manikúře?

Ahoj!

Musím se vám svěřit… obnova nehtů po hybridní manikúře nebyla snadná, ale povedlo se! Víte, jak těžké je držet se od laků na nehty a užívat pouze kondicionéry a krémy?… Naštěstí jsem si tím ale zajistila krásné, silné a uhrančivé nehty. Oběti za to nakonec stály. Jak se mi obnova nehtů povedla?

Co je to hybridní manikúra?

Je to v současné době ta nejpopulárnější manikúra. Opravdu dlouho vydrží, je krásná, je cenově dostupná a také ji můžete provádět z pohodlí domova. Říká se ale, že pravidelná aplikace této manikúry vede k poškození nehtů. Nehty se pak stanou křehkými, třepícími a slabými. Objevují se také problémy s aplikací hybridního laku na nehty, jelikož se na poškozené nehtové lůžko ne a ne zachytit. A jak se ze zmíněného stavu dostat? Je nutné nehty obnovit za použití vitaminových a hydratačních produktů

Způsobuje hybridní manikúra poškození nehtů?

Ano, pokud ji užíváte pravidelně. Nehtové lůžko slábne, jelikož je pokryto přílišnou dávkou hybridního laku (chemického produktu). Pokud jsou vaše nehty od přírody křehké a citlivé, aplikace vitaminového primeru vám příliš nepomůže. Nehtové lůžko postupně slábne, až se dostanete do fáze, kdy může být manikúra bolestivá. Pokud chcete nehty navrátit do původního stavu, budete potřebovat od hybridní manikúry alespoň 2-3 měsíční pauzu. Během tohoto období můžete užívat nehtové kondicionéry, obnovující krémy, domácí nehtové lázně a další posilující procedury.

Jak si obnovit nehty po hybridní manikúře?

Nejprve je nutné lak pečlivě a pořádně odlakovat. Pro zajištění optimálního odpočinku našim nehtům se vyplatí je zkrátit a ponořit do teplého olivového oleje. Tuto lázeň opakujte každý den, jelikož hybridní manikúra nehty nesmírně vysušila. Profesionální kondicionér s vitaminem D můžeme také doporučit. Co se diety týče, jezte dostatek ryb, lněného oleje, vajíček, zeleniny a kroupů.

POZNÁMKA!

Při první hybridní manikúře použijte proteinovou (vitaminovou) bázi. Jejím hlavním úkolem je posílení a výživa nehtového lůžka. V rámci produktu se objevuje vitamin E a B5, který dokáže efektivně vyživit nehet.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články, lteré vás mohou zajímat

Here you can find the related articles with the post you have recently read.