Jak se rychle opálit? Mnou testované metody

Ahoj holky!

Ačkoli se léto blíží ke konci, jsem si jistá, že svoji pokožku můžete nechat více zhnědnout. Ale jak? Stačí následovat všechny rady, které zde popíšeme. Díky nim dosáhnete olivově zlatého odstínu skoro hned. Pokračujte ve čtení nejnovějšího příspěvku, abyste se naučili, jak to udělat.

Jezte mrkve!

Všechno ovoce a zelenina, které je buď oranžové nebo červené, obsahuje velmi důležitou látku pro pokožku. Mluvím o beta-karotenu, který se také nazývá pro-vitamín A. Ale pokud zrovna šťavnaté meruňky nemusíte nebo neradi křoupete mrkve, můžete alternativně sáhnout po doplňcích stravy. Osobně bych ráda doporučila, abyste spíše jedli čerstvou zeleninu a ovoce, ale chápu, že ne každý to zvládá. Každopádně při systematickém braní produktů, které obsahují beta-karoten, uvidíte první účinky již za pouhé dva týdny. Vaše pokožka bude tmavší, hladší, jednoduše hezčí. Zlepšení nepocítí jenom kůže. Vitamin A příznivě ovlivňuje i zrak, vlasy a nehty.

Aplikujte peeling

Peeling odstraňuje odumřelé buňky epidermis, které by mohly bránit opalování. Ošetřená a hladká pokožka bude schopna rychleji získat zlatý a olivový odstín. Navíc bude opálení rovnoměrné a dlouhodobé. Pamatujte však na to, že není dobré používat hrubší výrobky, protože mohou více dráždit pokožku. Taky nedoporučuji používat jistou kosmetiku poprvé bezprostředně před sluněním, protože nevíte, jak budete reagovat.

Kosmetika urychlující opalování

Zde mám na mysli produkty, které navozují vzhled falešného opálení nebo také o přípravcích, které opalování urychlují. Mezi látky, které opálení podporují, patří kakaové máslo a spousta dalších, protože podporují chemické reakce při vystavení pokožky UV záření. Tyto reakce pak vedou ke hnědnutí pokožky. Produkty můžete použít na nejméně opálené části těla, například na nohy. Všeobecně se má za to, že tyto produkty poslouží všem: dokonce i majitelé mimořádně bledé pleti se budou moct pyšnit tváří „ožehnutou“ paprsky od slunce.

Kde se opalovat?

Mám špatné zprávy, opalování na balkóně nebo v parku Vám nepřinese takové výsledky jako třeba při opalování u moře nebo na horských svazích během zimní dovolené. Hladina vody i sníh odráží sluneční paprsky, a ty pak působí dvojnásobnou silou na naši kůži. Proto je velmi důležité nezapomínat používat krémy s UV filtrem během lyžování.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články, lteré vás mohou zajímat

Here you can find the related articles with the post you have recently read.