nejlepší produkty pro citlivou pokožku Nanoil

Jak se vypořádat s podrážděnou a zarudlou pokožkou? Pomůže vám sérum Nanoil Anti-Redness Face Serum!

Ahoj!

Z nějakého neznámého důvodu je moje pokožka poslední dobou citlivější, než obvykle. Co může být horšího? Samozřejmě spousta věcí, jen si dělám legraci. Tato rychlá změna stavu mé pokožky ale vedla k tomu, že jsem musela sáhnout po odlišné kosmetice, než na kterou jsem byla zvyklá. Zároveň jsem si musela dávat pozor, abych problém nijak nezhoršila. Lepší je vyhnout se nekvalitnímu a dráždivému produktu, než ušetřit pár korun.

Naštěstí jsem si všimla, že jedna z mých oblíbených značek – Nanoil – přišla na trh s produktem, který se ke zmíněnému typu pokožky perfektně hodí. Poté, co jsem si prošla výčet ingrediencí jsem se rozhodla, že jej vyzkouším. Už jsem vyzkoušela několik sér této značky a musím říct, že fungovala skvěle. A jak dopadl tento produkt? To zjistíte níže!

Je nejnovější obličejové sérum od Nanoil efektivním řešením pro péči o zarudlou pokožku?

Tento produkt testuji již něco přes měsíc. Užívám jej téměř každý den (jednou jsem si jej zapomněla vzít na víkendový výlet a pak jsem několikrát zapomněla na jeho aplikaci, když jsem se vrátila domů pozdě). Zatím jsem si nevšimla žádného podráždění. Účinky jsou opravdu fenomenální! Můj obličej je uvolněnější a klidnější. Kromě toho se zcela vytratilo zarudnutí. Další účinky jsou např.:

  • méně popraskaných kapilár
  • vyrovnaný tón pokožky
  • pokožka je odolnější vůči podráždění
  • pokožka je hydratovaná a vyživená

nejlepší obličejové sérum pro citlivou pokožku Nanoil

Jak užívám Nanoil Anti-Redness Face Serum?

Sérum od Nanoil užívám v rámci mé večerní rutiny. Zde je její krátký popis:

  1. Vyčistím si obličej
  2. Nanesu si na něj toner
  3. Nanesu si Nanoil Anti-Redness Face Serum
  4. Aplikuji na obličej noční krém

Rozvedu pro vás třetí bod, jelikož je nutné přidat několik důležitých informací. Je třeba počkat, dokud se obličejový toner plně neabsorbuje. Poté aplikujte 2-4 kapky séra na pokožku a rozetřete jej i na krk a na dekolt.

Otázky a odpovědi: Nanoil Anti-Redness Face Serum

JAKÁ JE TEXTURA? Toto sérum je tak lehké z toho důvodu, že je založeno na vodě, místo na oleji. Přesně proto nemá pokožka s absorpcí séra žádný problém a dokáže lépe zpracovat zajištěné živiny.

KOLIK ML PRODUKTU VÝROBCE NABÍZÍ? Každá lahvička obsahuje 50 ml séra.

JSOU ÚČINKY RYCHLÉ? U mě osobně se zlepšení dostavilo již během prvního týdne užívání.

PRO JAKÝ TYP POKOŽKY JE SÉRUM URČENO? Toto sérum je určeno hlavně kuperózní pokožce (reaktivní a citlivé), ale zároveň je perfektní pro zralou a na akné náchylnou pokožku (o těchto typech si budeme povídat později).

JE PRODUKT VEGANSKÝ? Ano, jedná se o vegan-friendly produkt.

KDE SI PRODUKT MŮŽETE ZAKOUPIT? Moje balení jsem si objednala na nanoil.cz kde je na výběr i spousta dalších produktů.

nejlepší sérum pro kuperózní pokožku Nanoil

Co si o Nanoil Anti-Redness Face Serum myslí ostatní?

Pro mě osobně je Nanoil Anti-Redness Face Serum produktem, který si zaslouží hodnocení 10/10. Co si o séru ale myslí ostatní? Zeptala jsem se mámy a mé kamarádky. Upozornila jsem je na to, aby kapátko příliš nepřibližovaly své tváři, aby se zabránilo kontaminaci.

Nejprve byla na řadě máma. Jelikož má zralou pokožku, sérum hlavně vyrovnalo její tón, zajistilo jí výživu a také ji hydratovalo. Má kamarádka, která má zase pokožku náchylnou na akné tvrdila, že sérum vyrovnalo funkci jejích mazových žláz, díky čemuž ji již tolik netrápilo akné.

Jak řešíte zarudnutí obličeje vy? Dejte mi vědět do komentářů! A napište mi taky, zdali jste i vy vyzkoušeli Nanoil Anti-Redness Face Serum.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články, lteré vás mohou zajímat

Here you can find the related articles with the post you have recently read.