Léto s Kylie Jenner? Paleta očních stínů "Take me on vacation"

Paleta Kyshadow ve své prázdninové verzi je jedním z těch kosmetických vychytávek, které si navždy zamilujete.

Produkt se stal tak populárním, že se vyprodal téměř okamžitě. Je to letní hit, který musíte mít. Dnes vám o tomto divu kosmetického světa něco povím 🙂

Tuto prázdninovou paletu Kyshadow testuji něco přes dva týdny a nemohu se jí nabažit. Myslím, že tyto stíny mi zůstanou opravdu na celé léto a možná i celý podzim… pokud teda Kylie Jenner nepříjde s nějakou novou a stejně skvělou paletou stínů.

Take Me On Vacation je paleta obsahující 16 skvělých stínů. Každý z nich má krásný, plný a hluboký pigment. Paleta je skvěle vymyšlená a obsahuje matné nude odstíny, které jsou naprosto nepostradatelné, co se aplikace kvalitního make-upu týče. Obsahuje také pastelové barvy, které se hodí ke všem odstínům pokožky. Dále obsahuje zlaté metalické částice a matné červené odstíny. Saténové odstíny lze smíchat s azurovými, či s khaki odstíny.

Odstíny byly vybrány tak, aby svým tónem odpovídali létu, ale také fungovaly u bledějších zákaznic. Díky tomu si můžete skrze produkt vytvořit jemný make-up, který se skvěle hodí ke dni strávenému u moře, na rande či na návštěvu klubu.

Vím, že můj popis možná nestačí proto, abych vám předal to, jak úžasná tahle paleta je. Snad vám ale alespoň trochu přiblížila tento fenomén světa stínů. Kyshadow nabízí opravdu nádherný a jedinečný výběr. Ze všech dalších tisíců palet očních stínů na světě je toto ta jediná opravdu originální paleta, která je s ostatními zcela nezaměnitelná. Aplikace stínů je nesmírně jednoduchá. Skvěle se míchají. Stačí smíchat matný odstín s perlovou, světlou barvou (např. Summer 17).

Kyshadow, Take Me On Vacation je krásná a naprosto úžasná paleta.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články, lteré vás mohou zajímat

Here you can find the related articles with the post you have recently read.