Má oblíbená obličejová séra – 5 naprosto úžasných produktů

Používáte obličejové sérum?

Pokud ne, pak si jej rozhodně sežeňte a pravidelně užívejte!
Pokud ano, jaká séra jsou vaše oblíbená?

Pro ty z vás, kteří doposud nenalezli své oblíbené sérum, mám zajímavé návrhy. Níže jsem si pro vás připravila krátký popis 5 absolutně úžasných produktů. Jedná se o séra, která v sobě kombinují ty nejlepší ingredience a nabízejí lehkou a vysoce efektivní recepturu.

Zajímá vás to? Tak šup šup, vrhněte se do čtení!

OBLIČEJOVÉ SÉRUM

Nejprve vysvětlím několik zásadních bodů. Proč je tak důležité užívat obličejové sérum? jelikož se jedná o jednu z esenciálních složek každé rutiny péče o pokožku. Nahrazují séra obličejový krém? Ne, jedná se o dva zcela odlišné produkty. Existuje nějaká specifická skupina lidí, pro které jsou séra určena? Ne, protože sérum může užívat každý, nezávislé na svém typu pokožky a věku.

Jednou z nejcharakterističtějších vlastností obličejového séra je jeho schopnost penetrovat epidermis a dostat se do těch nejhlubších vrstev pokožky. To znamená, že funguje zevnitř, kdy zajišťuje lepší účinek než ostatní produkty pro péči o pokožku. Kromě toho obličejové sérum nabízí vysokou koncentraci ingrediencí, které jsou určeny pro péči o specifické potřeby pokožky.

Jak vidíte, obličejové sérum by se mělo stát součástí vaší každodenní péče o pokožku a to hlavně v případě, kdy vaši pokožku trápí nějaký typický problém.

OBLIČEJOVÉ SÉRUM A VÁŠ TYP POKOŽKY

Stejně jako kterákoliv jiná kosmetika, i obličejová séra obsahují nejrůznější ingredience. Proto vám doporučuji sáhnout po tom, které se co nejvíce zaměřuje na nynější potřeby vaší pokožky. Zde je krátký návod na to, jak si vybrat sérum dle potřeb vaší pokožky. Jistě vám pomůže vybrat si kvalitní produkt.

  • Pro suchou pokožku sáhněte po obličejovém séru s hyaluronovou kyselinou.
  • Pro zralou pokožku sáhněte po obličejovém séru s retinolem či kolagenem.
  • Pro pokožku s akné sáhněte po obličejovém séru s vitaminem C či retinolem.
  • Pro pokožku s pigmentovými skvrnami sáhněte po obličejovém séru s vitaminem C či retinolem.
  • Pro normální pokožku sáhněte po obličejovém séru s vitaminem C či aloe.

Pro zarudlou pokožku si vyberte sérum s extraktem z kaštanu.
Doufám, že jste si již všimli, že obličejová séra s vitaminem C fungují jako produkty vše v jednom, která nabízejí univerzální účinek. Hodí se všem typům pokožky: mladší, starší, s akné, s pigmentovými skvrnami či s vráskami. Z tohoto důvodu vám dnes představím několik kvalitních produktů, které vám mohou usnadnit výběr vašeho obličejového séra.

NEJLEPŠÍ OBLIČEJOVÉ SÉRUM S VITAMINEM C

1. Nanoil Vitamin C Face Serum

Nanoil Vitamin C Face Serum

Pro mě osobně je sérum od Nanoil tím nejlepším, protože obsahuje, jakožto jedno z mála sér, stabilní formu vitaminu C, která se tak snadno neoxiduje a má tak možnost ve větší míře prostoupit do struktury pokožky. Díky stabilizovanému vitaminu C a rostlinnému extraktu z Boerhavia Diffusa dokáže Nanoil Vitamin C Face Serum pokožce zajistit rozjasnění, vyhlazení a zkrášlení již po první aplikaci. Sérum pokožce při pravidelné aplikaci zajistí pružnost, odstranění vrásek a omlazení. Sérum Nanoil má příjemnou, vodnatou konzistenci, která pokožku nezatěžuje, efektivně se absorbuje a hloubkově pokožku hydratuje. Opravdu jsem se do tohoto séra zamilovala!

Sérum Nanoil si můžete zakoupit na nanoil.cz

Objem: 50 ml

2. Clochee Antioxidant Oil Serum with Vit. C

Zajímavá vitaminová bomba pro vaši pokožku, kterou mohu doporučit ke každodennímu užívání. Je vcelku drahá, ale občas se vyplatí nešetřit. Nabízí mnoho ingrediencí, jakými je např. extrakt z růže, slunečnicový olej, jojobový olej, hroznový olej, mandlový olej a švestkový olej. Vidíte? Zajímavé! Tolik přírodních ingrediencí nenaleznete v žádném jiném obličejovém séru, to mi můžete věřit. A  to jsem ještě ani neřekla, že Clochee Antioxidant Oil Serum je obohacené o vitamin E a vitamin C. Bohužel vitamin C nehraje v rámci ingrediencí hlavní roli, což je škoda pro mě osobně velké mínus. Produkt je ale stále přírodní a zcela bez aditiv a dráždivých látek. To znamená, že po séru Clochee můžete sáhnout i v případě, že máte citlivou pokožku. Produkt nabízí celou řadu výhod: hydrataci, výživu, obnovu a omlazení pokožky (v případě pravidelného užívání).

Objem: 30 ml

3. La Roche-Posay Pure Vitamin C

Pokud jste nikdy nevyzkoušeli kosmetiku od La Roche-Posay, pak vám mohu doporučit jejich širokou nabídku produktů. Proč? Protože La Roche-Posay ví, jak přijít na trh s kvalitními produkty. Nejdříve bych vám doporučila její obličejové sérum s vitaminem C, které nabízí rozjasnění a účinek proti stárnutí. Jak název napovídá, sérum Pure Vitamin C obsahuje čistý vitamin C v kombinaci s peptidy a sylicylovou kyselinou. Společně vytvářejí směs, která stimuluje obnovu buněk, zklidňuje podráždění a snižuje viditelnost vrásek. Při pravidelném užívání séra si všimnete, že je vaše pokožka zářivější, hebčí a hydratovaná. Musím vás upozornit na jednu věc: po aplikaci séra La Roche-Posay Pure Vitamin C je vždy nutné na pokožku nanést krém s SPF.

Objem: 30 ml

4. Klairs Freshly Juiced Vitamin Drop Serum

Před nedávnem bylo sérum Klairs Freshly Juiced Vitamin Drop Serum mým oblíbeným gelovým sérem. Za jeho zajímavým názvem se skrývalo obličejové sérum bohaté na rostlinné extrakty plné vitaminů a minerálů. Klíčovou složkou je vitamin C, což je důvod, proč sérum od Klairs dokáže tak efektivně zbavovat pokožku pigmentových skvrn, rozjasnit ji a zajistit jí obnovu. Dalšími ingrediencemi jsou extrakty z lotosu, pivoňky, anýzu, grepu, čaje a rebarbory. Společně vytváří vyživující bombu pro všechny typy pokožky, kromě té citlivé. Nevím, zdali se sérum s tolika ingrediencemi hodí i hyper-reaktivní pokožce, takže nejprve doporučuji provést patch-test.

Objem: 35 ml

5. Olehenriksen Truth Serum

A nakonec jsem si nechala to nejdražší sérum s vitaminem C pro ty, kterým nevadí si za sérum trochu připlatit. Obličejové sérum Olehenriksen má atypickou texturu, která je hustší, než u ostatních obličejových sér, která jsem užívala. Má také charakteristickou oranžovou barvu. Pokožka sérum plně absorbuje, takže se nemusíte bát mazu či lepivého filmu jakožto rezidua na pokožce. Nevím, jestli jsem náhodou sérum nespotřebovala až příliš rychle. Sérum minimalizuje viditelnost pigmentových skvrn a zpomaluje tvorbu vrásek. Olehenriksen Truth Serum také nabízí kolagen pro zpevnění pokožky. Pomerančový extrakt a hyaluronová kyselina podporují hydrataci pokožky a zajišťují pocit svěží kůže.

Objem: 30 ml

Související články, lteré vás mohou zajímat

Here you can find the related articles with the post you have recently read.