Nanoil dobré obličejové sérums vitaminem C

Nanoil Face Serum – obličejové sérum s vitaminem C proti pigmentovým skvrnám!

Ahoj!

Jste připraveni na další recenzi produkty od Nanoil? Doufám, že ano, protože dnes si povíme o úžasném nováčkovi v nabídce této značky s názvem Nanoil Vitamin C Face Serum. Již podle titulku dnešního článku můžete usuzovat, že se mi produkt náramně líbí a že jsem si jeho recenzi zkrátka nemohla odpustit. Mohu říct zcela otevřeně, že je to to nejlepší obličejové sérum, jaké jsem kdy vyzkoušela.

Chtěli byste se toho o vitaminovém obličejovém séru od Nanoil dozvědět více? V tom případě dnešní článek rozhodně dočtěte až do konce! 🙂

Nanoil Vit. C Face Serum

Sérum Vit. C Face Serum je jedním ze čtyř lehkých sér vyvinutých pro každodenní péči o pokožku od Nanoil. Tento produkt se aplikuje před nanesením hydratačního krému a dokáže rychle a efektivně bojovat proti těm nejčastějším problémům pokožky. A jaké účinky můžeme očekávat? Produkt nabízí širokou škálu účinků:

  • snižuje viditelnost pigmentových skvrn (včetně těch po akné a po opalování)
  • revitalizuje unavenou, povislou a nevzhlednou pokožku
  • pečuje o problematickou pokožku a pokožku s akné
  • chrání pokožku před prvními známkami stárnutí

S pigmentovými skvrnami jsem bojovala už opravdu dlouho. Přesně proto jsem se rozhodla, že vyzkouším sérum Nanoil Vit. C Face Serum – věřila jsem, že mi dokáže pomoci.

Jaké složky toto vitaminové obličejové sérum obsahuje?

Receptura je založena na askorbové kyselině, která dodává séru kýžený účinek. Tato kyselina se jinak nazývá vitamin C. V minulosti jsem otestovala celou řadu produktů s vitaminem C, které obsahovaly jeho nejrůznější formy a koncentrace. Toto sérum obsahuje 3-0-etyl askorbovou kyselinu, což je jedena z nejstabilnějších a nejrychleji se absorbujících typů vitaminu C. Právě toto je jeden z důvodů, proč sérum nabízí tak skvělé účinky!

I když je výčet ingrediencí relativně krátký (což je dle mého názoru velká výhoda, jelikož alespoň přesně víme, jaké složky se v produktu nacházejí a můžeme si být jisti, že neobsahuje škodliviny a syntetické látky. V receptuře kromě vitaminu C nalezneme také velice efektivní antioxidant, kterým je extrakt z kořene Punarnava. Tato rostlina není příliš známá, což je velká škoda, jelikož díky svým vlastnostem dokáže pokožku udržet mladistvou a krásnou.

doporučované obličejové sérum s vitaminem C Nanoil

Jak sérum Nanoil Vit. C Face Serum účinkuje?

  • Snižuje viditelnost pigmentových skvrn a vyrovnává tón pokožky.
  • Má antioxidantní účinek a bojuje proti volným radikálům.
  • Bojuje proti negativním účinkům UV záření.
  • Zintenzivňuje obnovu buněk pokožky.
  • Pomáhá s léčbou akné a zklidněním podrážděné pokožky.
  • Zajišťuje pokožce zdravý a přirozený lesk.

Fungoval produkt i na mé pokožce?

Je rozdíl mezi sliby značky a výsledky, které sérum zajišťuje? U mě osobně ne. Abych byla upřímná, nikdy jsem naopak nečekala, že by Nanoil Vit. C Face Serum bylo tak efektivní. Dokázalo během několika týdnů eliminovat všechny mé kožní problémy.

Až donedávna byla má pokožka v opravdu tristním stavu. Dlouhotrvající akné způsobilo, že byla skvrnitá, suchá a posetá jizvami.

Nanoil Vitamin C Face Serum jsem začala užívat před 6 týdny. Prvních několik aplikací jsem si nevšimla většího účinku, což jsem tedy ale ani nečekala. Poté se má pokožka osvěžila, obnovila a hydratovala. Lehké sérum se nesmírně rychle absorbovalo, téměř jako kdyby byla pokožka hladová po “výživě”, kterou jsem jí aplikací zajistila. Za pár sekund se všechno sérum vstřebalo.

nejlepší obličejové sérum s vitaminem C Nanoil

Účinky na sebe ale nenechaly dlouho čekat a po pár dalších aplikacích byla má pokožka lesklejší, zdravější a krásnější. Konečně také přestala být suchá a napjatá. Sérum jsem užívala nadála, takže jsem si postupně všímala, že to těmito účinky neskončilo. O dalších několik aplikací později začaly z mého obličeje mizet tmavé skvrny a brzy byly ta tam. Bez laseru či jiných komplikovaných procedur.

A stačil k tomu jeden jediný produkt – Nanoil Vit. C Face Serum. Plně stačilo k tomu, abych si mohla opět užívat krásné a bezchybné pokožky. Díky její uhrančivé záři již ani nemusím nosit make-up!

Užití séra Nanoil Vit. C Face Serum

Tato efektivní kosmetika přitom ani nestojí tolik, kolik byste si mohli myslet. Je dostupná za opravdu férovou cenu. Aplikace zabere asi 2-3 minuty denně, takže se nemusíte bát, že by vás zdržovala.

Krok 1. Odlíčení a umytí pokožky.

Krok 2. Aplikace dávky séra na pokožku.

Krok 3. Zajištění séra vrstvou hydratačního krému.

Poznámka! Sérum musíte použít před aplikací krému! Tímto způsobem ze séra dostanete ten nejlepší účinek.

skvěle hodnocené obličejové sérum s vitaminem C Nanoil

Doporučuji sérum Nanoil Serum?

Tento produkt opravdu zbožňuji, jelikož jsem díky němu konečně vyřešila problém s hyperpigmentací, kvůli kterému jsem se roky trápila. Za mě tedy mohu Vit. C Serum od Nanoil – bez problému doporučit. Podle mého názoru se jedná o to nejlepší sérum pro eliminaci pigmentových skvrn. Pokud vás trápí stejný problém, jaký dříve trápil mě, rozhodně produkt vyzkoušejte.

Mám také skvělé zprávy pro ty z vás, kteří nepotřebují sérum s vitaminem C. Nanoil nabízí ve své nabídce celkem tři séra, kdy ty zbývající slouží k hydrataci a k boji proti stárnutí. Jsou dostupné zde:

www.nanoil.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články, lteré vás mohou zajímat

Here you can find the related articles with the post you have recently read.