Odteď jsem váš coach v oblasti péče o pokožku, takže vám řeknu, jak na to

Moji pokožka je kombinovaná. Co ta vaše?
Je mastná? Matná? Zralá? Náchylná na akné?

Ať už máte s pokožkou jakýkoliv problém, vždy existuje jeho řešení. Nedokonalosti vaší pokožky vás rozčilují, váš stylista si neví rady a váš dermatolog neví, odkud problém pochází. Znáte to? Myslím si, že určitě ano. Existuje ale řešení, které je známo jakožto holistická péče o pokožku. V tomto článku si o ní něco řekneme.

Krásná pokožka = Zdravá pokožka

Existuje spousta faktorů, které ovlivňují to, jak naše pokožka vypadá na venek. Tyto faktory zahrnují například náš životní styl, stejně jako faktory z externího prostředí, jakými může být například znečištění, atd. Aplikace dalšího drahého krému nám v našem trápení nepomůže, jelikož neomezujeme vystavování se škodlivým faktorům. Rád bych vám ukázala, že díky holistické péči o pokožku si dokážeme obstarat daleko lepší účinky, než je běžné. Krásnější pokožka je výsledkem péče o ni. Více si vysvětlíme níže.

* Pozor na kosmetiku

Viditelné zhoršení stavu pokožky je často následkem použití make-upu. Jak je to možné? Nejškodlivější pro naši pokožku jsou často ingredience zahrnuté v barvené kosmetice, jako například talcum, pigmenty, silikony, vosky, parafiny a aromatické látky. Těmto látkám je velice těžké se vyhnout, tak nebuďte překvapeni, pokud váš oblíbený produkt některé obsahuje.

* Nevěřte eko-produktům

Ekologický přístup k péči o pokožku je důležitý, ale rozhodně ne nejdůležitější. Mezi těmito přírodními produkty naleznete i ty, které jsou bohaté na obsah rostlinných složek, ale i tak se nehodí k naší pokožce. Stačí být zkrátka alergický na jednu ze složek a jeho efektivita je rázem ta tam. Pozor na kokosový olej, který při aplikaci na suchou pokožku a pokožku náchylnou na akné dělá více škody, než účinku!

* Změňte svoji dietu

Jste to co jíte. To už jste někdy slyšeli, že ano. Zní to sice jako klišé, ale je to bohužel pravda. Stav naší pokožky je velkou mírou určen externími faktory. To ale neznamená, že na stav pokožky nemá naše dieta žádný vliv. Doporučuji do vaší diety zahrnout následující složky: ořechy, ryby, celozrnné produkty a produkty bohaté na antioxidanty, jako například zeleninu a ovoce. Zkuste také více pít. Brzy zjistíte, že je vaše pokožka krásnější a zářivější.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články, lteré vás mohou zajímat

Here you can find the related articles with the post you have recently read.