sprej na ochranu vlasů před teplem nanoil

Skvělý produkt pro ochranu vlasů před teplem! Recenze Nanoil Heat Protectant Spray

Ahoj všichni, jsem ráda, že jste zase zavítali na můj blog! Dnes mám pro vás příspěvek ohledně vlasového stylingu – přesněji ohledně fénování.

I v případě, že uděláme vše, co dokážeme (naneseme si na vlasy kondicionéry, masky a oleje a budeme si pravidelně stříhat konečky) proto, abychom ochránili vlasy před poškozením, stále to nebude stačit. Jak to? Protože jeden důležitý element každodenního stylingu drtivé většiny z nás vlasům značně dlouhodobě škodí. O co jde? Jedná se o tepelný styling, který se sebou nese nutnost ochrany před teplem. Ještě předtím, než si řeknete, že vás ochrana před teplem nemusí zajímat, je nutné se zamyslet nad tím, jak často užíváte fén. Většina z nás jej užívá přespříliš a právě my těžíme z ochrany před teplem nejvíc.

Proč a jak škodí fénování našim vlasům?

Nechte mě nejprve vysvětlit, proč jsem si rýpla právě do fénování vlasů. Ať už se říká cokoliv, tento na první pohled zcela benigní nástroj, který užíváme každodenně pro potřeby stylingu vlasů, není vůbec ta nevinný, jak se zdá. Teplý vzduch o 50-70°C pomáhá osušit naše vlasy po jejich mytí. To je pro naše jemné vlasy ale příliš vysoká teplota, která vede k tomu, že se vlasy vysušují. Vysušování vede k narušení jejich struktury a ke ztrátě vitality. Vlasy budou po několika týdnech intenzivního fénování vysušeny a pokrouceny.

nanoil sprej na ochranu vlasů před teplem

Nejlepší ochrana vlasů – Nanoil Heat Protectant Spray

Kosmetiku od Nanoil znám již nějakou dobu. Nejčastěji užívám jejich za studena lisované oleje, keratinovou masku a vlasový olej určený pro vlasy se střední porozitou. Když jsem si všimla, že Nanoil přišel na trh i s kosmetikou pro péči o vlasy, byla jsem nadšena. Mezi třemi novými stylingovými spreji jsem objevila opravdový klenot – sprej pro ochranu vlasů před teplem, který chrání před vysokými teplotami při tepelném stylingu. Koupila jsem si jej téměř okamžitě. Můj balíček mi doručili během několika dní.

Jak Nanoil Heat Protectant Spray funguje?

Tato kosmetika je pro mé vlasy naprosto ideální. Stačí se podívat na to, jak působí:

  1. Chrání vlasy i před extrémní teplotou až do 220°C. To znamená, že jej nemusíte užívat jen před fénováním, ale také před žehlením.
  2. Nabízí nesmírně lehkou recepturu. Nevšimla jsem si na svých vlasech žádných zbytků. Také na vlasech produkt nezanechal mastný film.
  3. Nenejn, že chrání vlasy před teplem, ale také je díky hedvábným proteinům hydratuje, vyživuje a zkrášluje. Vlasy budou poté hebčí, lesklejší a pružnější.
  4. Redukuje čas nutný k osušení vlasů. Urychluje také styling, čímž vám ráno ušetří spoustu času.
  5. Je dostupný online a má velice příjemné aroma. Jedna lahvička vydrží opravdu dlouho. Obsahuje ingredience té nejvyšší kvality. Pokud všechno toto porovnáme s konkurencí, jedná se o velice výhodný produkt.
  6. Pomáhá vám se stylingem účesu, který dlouhodobě fixuje. Díky tomu není třeba užívat jakékoliv jiné stylingové produkty, jakými jsou např. pěny či gely.
  7. Aplikace je nesmírně snadná, jelikož nabízí apliktátor ve formě spreje. Produkt naneste na suché vlasy či vlhké vlasy před fénováním. A to je vše!

Jak vidíte, Nanoil Heat Protectant Spray je multifunkční kosmetikou, která chrání, vyživuje a zkrášluje naše vlasy. Naprosto jsem se do něj zamilovala! Více informací o tomto skvělém produktu je dostupných na stránkách nanoil.cz.

nanoil ochrana vlasů před teplem

Související články, lteré vás mohou zajímat

Here you can find the related articles with the post you have recently read.