TEST: Je sérum Lashcode opravu efektivní?

Ahoj všichni!

Dnes pro vás mám menší článek o řasách a o tom, jak se o ně správně starat. Pravděpodobně to již všichni víte, ale za svůj život jsem vyzkoušela velkou spoustu kondicionérů/sér/vyživujících produktů. I přesto je ale k dispozici řada produktů, které stojí za zkoušku. Před několika týdny se mi do rukou dostalo sérum na řasy Lashcode a já se prostě nemohla udržet. Proto jsem jej začala ihned testovat, načež jsem mohla napsat tento článek plný mých dojmů a dostupných faktů ohledně séra Lashcode. Pokud vás toto téma zajímá, rozhodně čtěte dál.

Předtím, než se přesuneme k mému názoru na Lashcode, bych ráda učinila následující: připomněla vám několik základních faktů o řasách a jak o ně vhodně pečovat.

ŘASY: TYPY PRO KAŽDODENNÍ PÉČI O NĚ

Řasy strukturově připomínají naše vlasy, což znamená, že bychom jim měli věnovat stejnou míru pozornosti. Stojí to za to, jelikož řasy mají i jinou funkci, než pouhé zkrášlení našich očí. Také je chrání před špínou, hmyzem a nečistotami.

Na řasách záleží! Přesně proto si zaslouží péči a pozornost. Měli bychom se o ně starat šetrně a efektivně. Jaké máme možnosti? Je jich spousta! Na blozích můžeme nalézt spoustu návodů ohledně možností posílení řas za pomoci domácích metod. Mezi těmi levnějšími a přesto efektními nalezneme ricinový olej, který je zmiňován ze všech nejčastěji. Já osobně jsem se s ním ale nespokojila jelikož podle mě existují efektivnější metody, než tento mastný olej, který může řasy lepit a zatěžovat. Mým favoritem je kvalitní sérum na řasy, které je dokáže při pravidelné aplikaci obnovit, hydratovat, vyživit a posílit. Nejdůležitější je výběr séra, které bude opravdu fungovat.

LASHCODE: TO NEJLEPŠÍ SÉRUM NA ŘASY

Pravdou je, že jsem své řasy vystavila celé řadě produktů. Mnohé z nich nefungovaly vůbec, jiné mi stav řas ještě zhoršily a některé fungovaly jen tak tak.

Věřím, že jsem neefektivní kosmetiku nechala za mnou. Proč? Protože jsem objevila opravdu kvalitní sérum na řasy – Lashcode. Řasenku Lashcode jsem již nějakou dobu užívala a řádně jsem se do ní zamilovala. Proto jsem také vyzkoušela stejnojmenné sérum. Řasy jsem tak vystavila opravdu komplexní péči. Obecně se mi tyto efektivní produktové tandemy velice zamlouvají.

Sérum Lashcode jsem si objednala zde:

www.lashcode.cz

A kolik to stálo? Podle mě byla cena férová. Lashcode nabízí opravdu skvělý poměr cena/výkon, který na současném trhu nemá konkurenci. V tomto ohledu se jedná o to nejlepší sérum, jaké jsem kdy vyzkoušela.

SÉRUM NA ŘASY LASHCODE: INGREDIENCE A ÚČINKY

Co mám obecně nejraději na recepturách? Když nejsou přeplácané. Sérum Lashcode obsahuje menší množství ingrediencí, které se ovšem řadí k těm nejblahodárnějším.

Sérum Lashcode je jedním z těch ser, které stanoví trendy v kosmetice. Pokud chcete zjistit bližší informace ohledně ingrediencí, navštivte stránky, které jsem zmínila dříve. Toto sérum na řasy vděčí za svou efektivitu přírodním složkám esenciálním pro optimální růst řas, které je hydratují, vyživují, obnovují a posilují.

Díky těmto ingrediencím dokáže sérum na řasy Lashcode:

  • udržuje adekvátní úroveň hydratace a výživy
  • posiluje, obnovuje a zabraňuje vypadávání řas
  • stimuluje folikuly a podporuje rychlejší růst řas
  • prodlužuje, zahušťuje a vyplňuje řasy
  • chrání řasy před stárnutím a poškozením

Asi byste se mě rádi zeptali, zdali vám Lashcode pomůže s řešením běžných problémů, které naše řasy trápí. Rozhodně to dokáže. Nejlépe účinkuje na tenkých, křehkých a krátkých řasách. Pokud nejste spokojeni s tím, jak vaše řasy vypadají, rozhodně  sérum Lashcode vyzkoušejte!

SÉRUM NA ŘASY LASHCODE: MÉ DOJMY

Jak Lashcode účinkoval v mém případě? Vyhovuje mi design a fakt, že je objemnější, než běžné produkty své třídy. Nejdůležitější jsou ale samozřejmě účinky.

Začala jsem užívat sérum Lashcode před asi 4 týdny. Musela jsem počkat 2 týdny, než jsem si všimla prvních výsledků, které mi upřímně dech nevyrazily. Všimla jsem si jen tmavších a plnější řas. Postupně byly ale řasy silnější, odolnější, hustší a delší. V současné době jsem již v 5. týdnu a nemohu být spokojenější. Mám hustší, výraznější a definovanější řasy. A to je přesně to, co jsem od séra čekala.

Co se aplikace Lashcode týče, nedělala mi žádný problém. Úzký kartáček usnadňuje aplikaci séra na linii řas. Sérum vám nebude stékat po obličeji.

Mé hodnocení: 9/10*

Jeden bod jsem ubrala, jelikož vím, že Lashcode není jediným úžasným sérem na trhu, ale je rozhodně mým favoritem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články, lteré vás mohou zajímat

Here you can find the related articles with the post you have recently read.