TOP 5 řasenek, které mohu doporučit!

Trvalo mi dlouho, než jsem pro sebe našla tu nejlepší řasenku. Vyzkoušela jsem spoustu novinek od různých kosmetických značek, ale ukázalo se, že ne všechny jsou pro mě vhodné. Rozhodla jsem se tedy omrknout produkty doporučené jinými ženami a sama se přesvědčit, zda opravdu fungují. Které řasenky jsou mých absolutních TOP 5?

Proč mi záleželo na nalezení perfektní řasenky pro mé řasy?

Moje přirozené řasy jsou docela tenké a postrádají definované natočení. Nechtěla jsem jejich stav dále zhoršovat používáním semipermanentního prodloužení řas. Na druhou stranu aplikace umělých řas byla také dost zdlouhavá a problematická. Při pohledu na reklamy na řasenky jsem se rozhodla, že chci najít takovou, která by mi vyhovovala a pomohla mi dosáhnout uspokojivých výsledků.

Můj žebříček TOP 5 nejlepších řasenek, které prostě miluji!

Než začnu, chci jen upozornit, že produkty, které jsem zde recenzovala, se mi osvědčily. To neznamená, že musí fungovat stejně dobře pro vás všechny. Chci se však podělit o své dojmy a tak vám pomoci se správně rozhodnout!

1. Řasenka Nanolash

Začněme vítězem žebříčku. Podle mě je to řasenka od Nanolash, která mi umožnila dosáhnout těch nejlepších výsledků. Tato řasenka se dodává v konkurenční velikosti 10 mililitrů a produkt je vybaven silikonovým kartáčkem. Je perfektně tvarovaný, takže mi jeho aplikace nedělala žádné problémy. Úspěšně obalil i ty nejkratší řasy.

Velkou výhodou je také to, že jsou k dispozici dvě verze tohoto produktu:

Z těchto dvou možností si každá můžete vybrat řasenku, která vyhovuje vašim individuálním potřebám.

Aplikace řasenky byla extrémně snadná. K dobré definici řas stačil jeden tah štětcem. Řasy se neslepovaly a řasenka vydržela bez problémů celý den.

2. Lashcode Mascara

Další místo na mém seznamu patří produktu Lashcode. Jedná se o prodlužující a zhušťující řasenku, která se mi také skvěle osvědčila. Je podobná řasence od Nanolash, protože tato řasenka má také silikonový a dobře tvarovaný kartáček. Tato řasenka se navíc snadno nanáší a neměla jsem problém s tím, že by mi na víčku zanechávala nějaké zbytky.

3. Bobbi Brown Extreme Party Mascara

Na dalším místě je Bobbi Brown Extreme Party Mascara. Toto je také slušný výrobek. Po celém dni se řasenka nesmazala a během aplikace nezanechávala žmolky na řasách a neslepila je. Problémem byl ale hustý kartáček s dost tuhými štětinami. Řasy sice oddělil bez problémů, ale manipulace s ním byla trochu náročnější, hlavně dostat se k řasám v koutcích očí. Z tohoto důvodu jsem se rozhodla zařadit tento produkt na o něco nižší pozici v žebříčku.

4. Guerlain Cils D’enfer

Guerlain Cils D’enfer je poměrně známý produkt. Všimla jsem si, že má na internetu docela pozitivní recenze. Je to produkt s velmi dlouhou životností. Na řasách mi vydržel celý den, bez „panda“ efektu. Zároveň jsem viděla, že konzistence této řasenky je vodnatější, za což mohou oleje v jejím složení. Proto jsem byla při aplikaci opatrnější. Tato řasenka mi ve skutečnosti uděla řasy delšími s pěkným natočením, ale musela jsem nanést několik vrstev produktu.

5. Dior Diorshow Mascara

Další místo patří Dior Diorshow Mascara. Jedná se o produkt, který vyniká poměrně vysokou cenou, což je podle mého názoru jeho největší nevýhoda. Co se však týče výdrže, není co vytknout. Řasenka od Diora mi na řasách vydržela celý den bez hrudek a rozmazání. Kartáček je poměrně hustý, což mi při nanášení produktu na řasy v koutcích očí trochu vadilo. Také jsem si všimla, že při nanášení druhé vrstvy řasenky se řasy škaredě slepily. Ve srovnání s řasenkou Nanolash jsem tento problém nikdy neměla.

Shrnutí žebříčku

Toto je 5 nejikoničtějších produktů, které ženy doporučují online. Nemůžu říct, že pro mou potřebu nebyly dost dobré. Vítěz však může být pouze jeden. Pro mě je to řasenka od Nanolash.

Dlouho jsem hledala perfektní produkt a nakonec díky řasence od Nanolash můžu s radostí říct, že jsem ho našla. Produkt je jemný, pečuje o řasy a snadno se nanáší, nezanechává žádné hrudky.

O ostatních produktech, které se jsou v mém žebříčku, samozřejmě nemůžu říct nic špatného. Oproti prvnímu místu jsem však zaznamenala pár drobných nedostatků, o které jsem se s vámi chtěla podělit.

Pamatujte, že správně vybraná řasenka je základem velkolepého make-upu! Rozhodněte se tedy rozumně a určitě nebudete litovat.

Související články, lteré vás mohou zajímat

Here you can find the related articles with the post you have recently read.