Tři nejlepší odličovací oleje. Ničitelé černých teček a voděodolného make-upu

Znáte nějaké kvalitní odličovací a čistící oleje na pokožku obličeje? Nějaké, které vám umožní zbavit se nečistot, ale nepodráždí pokožku? Já ano a ráda bych vám představila své oblíbence.

Nejdříve bych vám ráda pověděla o čištění pokožky za pomoci olejů. Tato metoda se stala populární hlavně poté, co se objevila v korejských publikacích zabývajících se kosmetikou. Použití přírodních olejů jakožto součástí péče o pokožku obličeje (dokonce i na mastné a kombinované pokožce!) se tak stalo součástí péče o pleť asijských žen. Oleje rozhodně stojí za zkoušku!

Proč používat oleje pro čištění pokožky?

Přírodní oleje:
  • odstraňují přespřílišné množství mazu, make-upu a dalších nečistot;
  • posilují hydro-lipidovou barieru epidermis;
  • pečují o stav pokožky díky vitaminům a živinám;
  • jsou velice jemné a pečují o pokožku přírodním způsobem.

Čištění obličeje přírodními oleji je prvním krokem z dvoufázového čištění obličeje, což je metoda, kterou využívají fanoušci korejské péče o pokožku v 10 krocích.

Čtěte dál a seznamte se s těmi nejlepšími odličujícími oleji (výběr je velice subjektivní!)

♥ NUXE Micellar Cleansing Oil with Rose Petals

Nuxe Micellar Cleansing Oil with Rose Petals je mým oblíbeným čistícím olejem. Kombinuje slunečnicový olej a olej z růžového extraktu. Nejen, že skvěle voní, ale také odstraňuje i voděodolný make-up. Kosmetika se hodí lidem s citlivou pokožkou (můj typ), jelikož pokožku jemně čistí.

♥ RESIBO Oil Makeup Remover

Resibo Oil Makeup Remover je mou druhou volbou, co se produktů pečujících o pokožku týče. Funguje skvěle u všech typů pokožky a mohu jej doporučit opravdu všem. Kosmetika zahrnuje olej se sedmi vitaminy – avokádový olej posilující lipidovou barieru pokožky, kterou také efektivně chrání. Produkt se hodí k odstranění mazu a nečistot.

♥ ERBORIAN Black Cleansing Oil

Erborian Cleansing Oil zakončuje tento výčet kvalitní kosmetiky. Obsahuje aktivované uhlí, což znamená, že skvěle odličuje, odstraňuje mazu a zbavuje pokožku prachu a černých teček. I přes obsah aktivovaného uhlí je produkt velice jemný, obnovuje pružnost a dodává lesk. Také velice efektivně čistí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články, lteré vás mohou zajímat

Here you can find the related articles with the post you have recently read.