Vůně Tom Ford’s Fucking Fabulous. Jsou opravdu tak ku*va skvělé?

Ahoj holky!

Lola, Let me Play the Lion, Hotel Slut, Brut, Purr. Toto je jen pár divných, vtipných a nechutných názvů parfémů. Tato kolekce byla nyní rozšířena o vůni, která se jmenuje Fucking Fabulous. Fakt, takhle jsou ty voňavky pojmenované. Jsou od značky Tom Ford. Je tento produkt opravdu tak úžasný, jak jméno napovídá?

Co překvapí na nové vůni od Toma Forda?

Není to lahvička, popis vůně, ani reklamní kampaň. Je to jméno, Fucking Fabulous. Jsem si jistá, že se produkt stane bestsellerem, protože, upřímně, kdo by nechtěl mít doma takovouto originální kosmetiku? Pro všechny zájemce o produkt: vůně od Toma Forda bude brzy dostupná v obchodech (oficiální webová stránka módního návrháře). Jasné, cena nebude nejnižší, ale zase dostanete kosmetický přípravek, který Vám bude připomínat, jak jsme skvělí a osobu, která jej vytvořila.

Jak Fucking Fabulous voní?

Pravděpodobně ucítíte mandlový olej, tonkové boby, mandlový olej, Cashmeran, vůni kůže, olej ze šalvěje muškátové. Jde vůni vlastně nějak konkrétně popsat? Záleží, jak moc dobrý máte nos, jaké se Vám líbí vůně a zda budete používat limitovanou edici parfému Toma Forda denně, nebo jen při zvláštních příležitostech. (vůně se hodí pro obě pohlaví).

Kde mohu tyto parfémy Fucking Fabulous koupit?

Pokud Vás tento produkt zajímá, či byste si jej rádi přidali do své sbírky, bude nutná dávka trpělivosti. Autor se chystá jej představit na další módní přehlídce, hned den po ní bude vůně dostupná. Parfém bude možné koupit online. Ale jste ochotni zaplatit několik stovek dolarů za 50 ml lahvičku? I přes to, že je voňavka fucking fabulous?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články, lteré vás mohou zajímat

Here you can find the related articles with the post you have recently read.