Cíl: nedokonalosti! BIO Fluid s bílým safírem od Delia

Máte pokožku plnou nedokonalostí, jejichž zakrytí vyžaduje vrstvy make-upu? Moc dobře tuto situaci znám, stejně jako větší množství čtenářů. I když to tak na první pohled nevypadá, perfektní pokožka je spíše raritou a většina žen zkrátka má nějaké nedokonalosti, se kterými se musí vypořádat. Největším problémem je optimální výběr kosmetiky, která problémové oblasti skryje, namísto toho, aby na ně ještě dále upozornila.

Již nějakou dobu používám BIO Fluid Moisturising & Correcting from Delia Cosmetics with white sapphire jakožto make-up, kdykoliv si chci večer vyrazit. Název zní luxusně a extravagantně, ale nebojte, cena tohoto produktu od Delia není kdovíjak vysoká, ale existuje řada dražších make-upů s horšími vlastnostmi. Ráda bych tedy řekla, že BIO Fluid from Free Skin Make-up opravdu doporučuji.

Delia skrze svůj marketing produkt prodává jakožto prostředek pro ženy, které sní o perfektním make-upu a zdravé pokožce. Překvapilo mě, že make-up, který stojí tak málo může být tak lehký a bezpečný. Většina ostatních kosmetických produktů tohoto typu letěla z okna po prvním použití, kdy mi způsobila podráždění, či jiné nešvary.

BIO Fluid with white sapphire je opravdu ideální krycí kosmetikou, jelikož dokáže efektivně zakrýt i ty nejvýraznější nedokonalosti a dodat pokožce hedvábnou hebkost. Podobné účinky dodává i Affinitone HD, ale produkt byl dražší a tekutější. Delia Fluid Moisturising & Correcting má hustší konzistenci a připomíná krémovou pěnu. Přesně proto je produkt tak lehký.

BIO Fluid od Delia je tvořen minerálními pigmenty a bílým safírem. Tyto ingredience dodávají pokožce lesk, eliminují odbarvení a vyrovnávají tón pokožky. Krémový make-up se safírem byl obohacený o hydratační Fucogel (ať už to je cokoliv), který dodává pokožce lehkost a umožňuje jí dýchat. Nemusíte se tak bát ucpaných pórů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články, lteré vás mohou zajímat

Here you can find the related articles with the post you have recently read.