Photoshop v tubě? Seznamte se s Erborian CC Crème

Hledáte světlý, k vaší pokožce se hodící a účinný BB či CC krém? Tak nějak tuším, že jste ještě nenalezli svého oblíbence. Já sama jsem ten svůj hledala opravdu dlouho a nebylo to nic jednoduchého. Máte ale štěstí, jelikož se s vámi dnes podělím o opravdový klenot 🙂

Ženy jej milují ♥

Ženy z celého světa jsou do tohoto produktu beznadějně zamilované. Důkazem je rychlost, s jakou se vyprodá jakákoliv dodávka produktů do e-shopů či kamenných obchodů s kosmetikou. Sama jsem viděla, jak je oblíbený, když se o něj praly dvě holky u nás v drogerii. Jsem ráda, že jsem si jej také zakoupila, jelikož nyní mohu sepsat tuto recenzi.

ERBORIAN CC Crème je:

  • nejlepší náhradou za make-upový základ během léta;
  • kombinace korejské a francouzské kosmetické tradice;
  • lehký krém s pigmentem pro zářivou pokožku;
  • krém hodící se ke všem typům pokožky.

Erborian může být brzy ještě populárnější, jelikož se zprávy o jeho nesmírné efektivitě šíří rychlostí světla. I když nabízí firma širokou kolekci kosmetiky pro péči o pokožku, tento CC krém je jasným králem, co se počtu prodaných kusů týče.

Seznamte se s:

CC High Definition Radiance Face Cream Skin Perfector

Jedná se o světlý krém, který zvýrazňuje pokožku díky jemným částicím ve svém složení. Jako inspirace pro tento krém sloužily filtry na instagramu a photoshop, kterým řada žen zkrášluje své fotografie. Eborian CC High Definition zkrášluje pokožku doopravdy, a to během chvíle.

Jak krém funguje?

Ihned po aplikaci se produkt přizpůsobí potřebám pokožky a bravurně zakryje všechny její nedokonalosti. Pokožka získá příjemnou záři a mladiství vzhled. Kromě toho dodá pokožce pružnost a vyhladí menší vrásky díky živinám.

Jaké je složení?

Kosmetika CC HD Radiance Face Cream Skin Perfector čerpá z korejské tradice a proto obsahuje přírodní extrakty, jako například Centella Asiatica, která zpomaluje stárnutí.

Doporučuji jej?

Samozřejmě. Názory na produkt, které si můžete přečíst na internetu, nejsou nijak přehnané. Erborian CC Creme HD je opravdu skvělým kosmetickým produktem. Na obličeji jej téměř nepocítíte a skvěle se hodí hlavně na léto, kdy dovoluje pokožce dýchat. Zajišťuje efektivní kamufláž i relativně dost viditelným odbarvením a zarudnutím.

Máte svůj oblíbený CC krém? 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články, lteré vás mohou zajímat

Here you can find the related articles with the post you have recently read.