Písek na nohou. Jak si zpříjemnit čas strávený na pláži?

Léto je již v plném proudu, takže zřejmě většina z vás tráví spoustu času na pláži, či někde ve městě na letním slunci. Když jsem ale u té pláže, víte co mě na ní nejvíce štve? To, jak se nám písek lepí na nohy a ne a ne se potom pustit!

Miluji to, být na pláži, ale…

Trávení času na pláži je skvělý způsob, jak relaxovat. Miluji trávení letních večerů u místního jezírka. Ležet na pláži má své jisté výhody a proto je to jedna z nejpopulárnějších letních aktivit. Některým lidem ani nevadí to, že se nehýbou.

Pláž má ale i své nevýhody – jednou z nich je všudypřítomný písek, který se dostane všude i v případě, že jste na pláží opravdu chvíli. dostane se vám všude – mezi prsty, do zákolenní jamky, za kalhoty, atd. Velice těžce se jej poté zbavuje bez podráždění pokožky, jelikož písek funguje i jako velice silný mechanický peeling.

Jaký je ten nejsnazší způsob, jak dostat písek z nohou?

Existuje snadný způsob (který jsem přednedávnem objevila 😉 ), který vám pomůže vyvarovat se nánosům písku. Až půjdete příště na pláž, vezměte si sebou dětský pudr, který ulehčí odstraňování písku. Tímto způsobem kosmetika pomůže absorbovat extra hydrataci. Výsledkem bude to, že písek sám odpadne.

To ale není vše. Mám pro vás i další šikovné triky, které jistě využijete.

Triky na pláži – něco navíc

  1. Chraňte svůj mobil před vodou, prachem a pískem tím, že jej vždy budete mít v plastovém sáčku se zipem.
  2. Namísto klasického ručníku zkuste použít prostěradlo. Pokud jej přidržíte na rozích těžšími předměty, bude zcela bez písku.
  3. Namísto chemického repelentu si namažte pokožku olejem pro miminka. Zabrání hmyzu aby vás mohl kousnout.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články, lteré vás mohou zajímat

Here you can find the related articles with the post you have recently read.