Recenze kosmetiky – mé oblíbené rozjasňovače

Do rozjasňovače jsem se zamilovala po mém letním výletě do Francie. Nesmírně krásný make-up francouzských žen mi naprosto uhranul. Jejich trik je zvýraznit make-up rozjasňovačem. Rozhodla jsem se na to jít podobně!

Je rozjasňovač drahou kosmetikou? Dnes vám ukážu, že tato kosmetika nemusí stát ledvinu. Moje recenze zahrnuje jak dražší, tak levnější kousky, kdy vám mohu doporučit všechny zmíněné produkty. Jaký rozjasňovač je kvalitní? Jakou značku bychom si měli vybrat tak, abychom se vyhnuli zklamání? Zde je máme.

TheBalm Mary-Lou Manizer

Kosmetika v retro stylu. Mary-Lou Manizer je tím nejkrémovějším rozjasňovačem, který jsem kdy měla tu čest vyzkoušet. Perfektně zvýrazňuje, má skvělou pigmentaci a díky své hedvábné receptuře dodává přirozeně vypadající efekt bez jakýchkoliv viditelných částic. Díky této nestandardní konzistenci ale může dělat potíže lidem, kteří teprve začínají objevovat kouzlo této kosmetiky. Proto vám, v případě že začínáte, doporučuji vyzkoušet spíše jiné rozjasňovače, nežli TheBalm Mary-Lou Manizer 🙂

Makeup Revolution Goddess of Love

Nejuniverzálnější a nejefektivnější rozjasňovač v mé kosmetické taštičce. To je Goddess of Love se svým balením ve tvaru srdce. Jedná se o jeden z několika rozjasňovačů v řadě Makeup Revolution a je rozhodně mým oblíbencem. Má příjemný broskvový lesk a dodává přirozený finiš a neskutečnou efektivitu. Produkt je tak efektivní, že když jej aplikujete pravidelně na obličej, do výstřihu a na ramena, přijde vám, že ho vůbec neubývá. Pro ty z vás, kteří se snaží ušetřit je Makeup Revolution Goddess of Love perfektním produktem.

Wibo Diamond Illuminator

Jeden z dostupnějších rozjasňovačů na tomto seznamu – Wibo Diamond Illuminator. Mám ho ráda hlavně díky jeho příjemné a neutrální barvě šampaňského. Barva je opravdu neutrální a skvěle se roztírá po pokožce. Neobsahuje žádné nechtěné složky ani barevné partikule. Pokud hledáte levnější náhražku Mary-Lou pak rozhodně doporučuji Wibo Diamond Illuminator, což je produkt s tónem naprosto nejblíže zmíněné ikonické kosmetice.

Bikor Kyoto Highlighter

Jedná se o exkluzivní produkt, který by měl nalákat všechny fanoušky luxusní kosmetiky. Pevný, matný a jednoduchý produkt, jehož výhodou je kompaktnost a zrcadlo, které je součástí balení. Bikor Kyoto Highlighter je často užívám profesionálními make-up stylisty.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články, lteré vás mohou zajímat

Here you can find the related articles with the post you have recently read.