Semilac Care Flower Essence. Zkrášlující oleje na nehty a kutikuly (recenze)

Krásná manikúra není jen o laku na nehty. Znamená také hebké nehtové kutikuly. Pokud chceme bezchybnou manikúru, je nutné při ní sáhnout také po nehtovém oleji a oleji na kutikuly. Ty jsou nutné pro perfektní finiš, ať už máte na nehtech jakoukoliv barvu.

Zajímá vás, jak to, že mé nehty a kutikuly vypadají vždy tak zdravě a krásně? Ráda bych s vámi sdílela mé nejnovější objevy v rámci péče o nehty!

Jakožto fanoušek značky Semilac jsem si jejich nové oleje na nehty a kutikuly objednala ihned, co jsem na ně narazila. A dnes tu pro vás mám recenzi Semilac Flower Essence Oils.

Co bychom měli o těchto olejích vědět?

Semilac Flower Essence Oils

Značka Semilac přišla na trh s třemi novými oleji na nehty a kutikuly. V nabídce mají několik podobných produktů, ale tito nováčci mě opravdu překvapili. Zamilovala jsem se do malých lahviček s dvoufázovou (takže dvoubarvenou) recepturou a kousky květin (okvětní lístky).

A přesně to činí Semilac Flower Essence Oils tak skvělou kosmetikou. Mrkněte se na fotky lahvičky i vy, ať víte, o čem mluvím. <3

Trio pro záchranu poškozených kutikul

Co od sebe oleje na nehty a kutikuly od Semilac odděluje? Přečtěte si jejich krátké popisy a vyberte si ten, který se nejvíce hodí právě pro vás.

1. Semilac Flower Essence Violet Energy

Obsahuje japonskou třešeň, na které je založena celá receptura. Lahvička obsahuje modravé okvětní lístky. Olej se zaměřuje na obnovu, výživu, hydrataci a ochranu.

2. Semilac Flower Essence Orange Strength

Je založen na směsi tří olejů: arganového oleje, broskvového oleje a oleje z goji. Lahvička obsahuje okvětní lístky z meduňky. Olej hydratuje, posiluje a chrání.

3. Semilac Flower Essence Pink Power

Růžová verze s vyživujícím a hydratujícím extraktem ze zeleného čaje, ženšenovým extraktem, slunečnicovým olejem a extraktem z rozmarýnu. V lahvičce nalezneme žluté okvětní lístky.

Proč užívat oleje na nehty a kutikuly?

V rámci této recenze bych vám také ráda pověděla něco o tom proč tyto oleje na nehty užívat.

Oleje vypadají opravdu jednoduše, ale jejich účinek je dostatečně komplexní k tomu, aby nám zajistil krásné a zdravé nehty. Vyhlazují povrch nehtů a pokožku kolem nich. Také zabraňují vysušování pokožky a kutikul. Oleje udržují v rámci nehtu a kolem něj optimální hydrataci a množství živin. Pokud vaše ruce (vystavovány během dne tolika škodlivým faktorům) potřebují obnovu, je vhodný kutikulový a nehtový olej přesně pro vás.

Jak užívat Semilac Care Flower Essence Oils?

Je to snadné! Pro intenzivní výživu a hydrataci nehtů a kutikul budete potřebovat opravdu malé množství produktu. Stačí lahvičkou pořádně protřepat tak, abych se spojily obě fáze, odměřit si olej, aplikovat jej na ruce a pořádně si jej vmasírovat do nehtů a kutikul tak, aby se plně absorboval.

Můj názor na Semilac Care Flower Essence Oils

Zajímá vás můj názor ohledně olejů na nehty a kutikuly od Semilac?

Produkty jsou to opravdu šikovné a na první pohled krásně designované. Trio mám na zrcadle v koupelně a musím říct, že skvěle fungují i jako dekorace. Lahvička odráží světlo a vypadá opravdu krásně! Ale samozřejmě design lahvičky není to nejdůležitější. Receptura produktů je naprosto úchvatná. Gelové oleje se snadno aplikují a pokožku penetrují aniž by na ní tvořili mastný film. Kromě toho skvěle voní po třešních, nektarinkách a liči (dle typu oleje).

Fungují oleje na nehty a kutikuly od Semilac tak, jak mají?

Nemám žádné pochyby o tom, že ano!

Začala jsem s užíváním olejů Semilac Flower Essence Oils před asi 3 týdny. Mé kutikuly byly opravdu velice suché, přerostlé a nevzhledné. Začala jsem tak s užíváním Flower Essence Orange Strength (který jsem občas užívala společně s těmi ostatními) každý večer před spaním po manikúře. Nyní se můžu chlubit krásnými, hebkými a hydratovanými kutikulami, které již nemusím stříhat.

Tyto oleje tak mohu doporučit! 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články, lteré vás mohou zajímat

Here you can find the related articles with the post you have recently read.