Vše, co nevíte o kleštích na řasy. Krásné řasy mrknutím oka!

Řasy dokáží doladit kompletní obličejový make-up. Proto se vyplatí starat se o ně a pořádně je zvýraznit. Podle mě nebudou řasy vypadat dobře ani poté, co si okolo očí aplikujeme stíny a linky, pokud jsou příliš krátké a rovné. Naštěstí ale můžeme díky několika vrstvám řasenky vyčarovat opravdové divy. Tedy v případě, že řasenku skombinujeme s kleštičkami na řasy!

Kleště na řasy – ženy je milují, muži neví, že existují. Dnes vám odhalím všechna tajemství spojená s touto nevinnou pomůckou.

Na začátek všem laikům vylíčím, o co jde. Jedná se o pomůcku, která slouží k natáčení řas. Tvar této pomůcky připomíná nůžky, ale místo nožů se zde objevují speciální kleště, do kterých sevřeme řasy, čímž jim dodáme námi vyžadovaný tvar. Existují dva typy: mechanický (jednodušší) a elektrický (používá vyšší teplotu). Kleště na řasy se používají, či jsou alespoň známy, několik století.

Jaké kleště na řasy si koupit jako první?

V dnešní době si můžeme zakoupit celou řadu kleští na řasy, většinou jsou dostupné v klasických drogeriích. Mají spousty tvarů, barev, typů a také spadají do různých cenových kategorií. Některé mohou být vcelku levné, jiné zase drahé. Co se týče mě, já jsem oddaná kovovím kleštím, které mají silikonové polštářky, které chrání řasy před kovem. Rozhodně bych je doporučila všem začátečníkům. Rozhodně doporučuji, abyste metodu vyzkoušeli. Existují samozřejmě i řasy, které by tuto metodu stylingu nevydržely. V tom případě nepomohou žádné kleště.

Jak kleště používat – toto si zapamatujte!

Nevhodné použití kleští může vašim řasám ublížit. Jak tedy tento nástroj používat správně? Jak kleště používat? Ze všeho nejdříve jej nepoužívejte na řasách, na které jste již aplikovali řasenku. Toto je ta nejčastější začátečnická chyba. Jinými slovy, kleště používejte pouze na čisté řasy, jinak si řasy slepíte. Dále před stisknutím kleští zavřete dané oko, jelikož tak snáze naberete všechny řasy. Pozor! Nepoužívejte kleště jako žehličku. Již s nimi nemusíte dál hýbat. Zkrátka naberte řasy, stiskněte, otevřete a přejděte na druhé okolo.

Lifehack ♥Perfektně zvýrazněná linie řas díky kleštím

Věděli jste, že díky kleštím si můžete řasy perfektně vyrovnat a dále zvýraznit? Potřete okraje vašich kleští měkkou a krémovou oční tužkou (okraj, který se dotkne horního víčka). Natočte si řasy a užijte si perfektní linie na vašem víčku! Dva v jednom!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články, lteré vás mohou zajímat

Here you can find the related articles with the post you have recently read.