Escada Fiesta Carioca, moje oblíbené letní parfémy

Léto je za rohem a vy stále nemáte parfém s aroma, které by perfektně odráželo energii a svěžest prázdnin? Možná se zamilujete do aroma, které si mě nedávno zcela získalo. Se svojí lahvičkou Escada Fiesta Carioca jsme nerozlučná dvojka <3 Doufám, že se vám parfémy osvědčí, jelikož nechci být ten typ blogerky, která doporučuje špatnou kosmetiku, haha!

ESCADA je německá značka, která je na celém světě známá nejen díky svým parfémům, ale také díky svým luxusním kolekcím s oblečením. Značka vznikla v 70. letech v Mnichově a jejich nejstarší parfém se datuje na rok 1990.

Jelikož značku propagovaly Cindy Crawford, Naomi Campbell a Anja Rubik, je nějaký důvod, proč bychom se s ní neidentifikovali?

Miluji luxusní kosmetiku, ale nejsem zas takový fanda oblečení. Proto jsem se během svého posledního nákupu této značky soustředila hlavně na parfémy. Tímto způsobem jsem se setkala s novým produktem od Escada, který má svěží a letní aroma. Produkt spadá do limitované edice Escada Fiesta Carioca. Proč jsem se zamilovala právě do tohoto produktu? Co byste o něm měli vědět?

ESCADA Fiesta Carioca

Slovo Carioca má dva významy – obyvatel Rio de Janeira a typ samby. Tento exotický a energetický tanec je stejně hypnotizující jako vůně produktu Escada Fiesta Carioca. Toto aroma nelze popsat, musíte jej ucítit sami. Rozhodně vám doporučuji poptat se na tento parfém ve vaší lokální parfumérii.

Parfémy Escada Fiesta Carioca byly vyvinuty pro oslavu 25. výročí limitovaných edicí parfémů. Tento parfém, díky kterému naleznete novou energii na léto, je brán jako finální kámen úspěchu této značky.

Jaké má Escada Fiesta Carioca aroma?

Upřímně? Velice špatně jej popisuji slovy. Zas tak dobře se ještě rozepsat nedokážu, ale zkusím to. Jdeme na to! 😉

Za sladkou vůni Escada Fiesta Carioca může mučenkové a malinové aroma. Tóny ovoce jsou něco, co během dne vždy ocením. Musím přiznat, že aroma Escada Fiesta Carioca je opravdu dlouhotrvající a postupně se změní na vůni připomínající jemné citrusové tóny pomerančovníku a mučenky, což je vůně, která mi vždy navodí dobrou náladu. Na konci dne již parfém voní po cedru a pižmu. Rozhodně vás ale vůně nepřidusí, nebojte. Rozhodně je Escada Fiesta Carioca ženskou a jemnou vůní.

Jak se Escada Fiesta Carioca zamlouvá vám?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články, lteré vás mohou zajímat

Here you can find the related articles with the post you have recently read.