Make-up a péče o pokožku bez nich neexistuje! Základní pomůcky pro náš boj za krásnou pokožku

Ahoj, holky!

Kolik pomůcek potřebujete pro krásný make-up a optimální péči o pokožku? Ani tolik vlastně ne. Štětečky, houbičky, rukavice a pár pomůcek na čištění. A to je vše. Pokud je chcete lépe poznat, čtěte dál!

Make-upové štětečky a kartáčky

Mám jich celou řadu! Zoeva, Hakuro, Rainbow… Aplikátory s přírodními štětinami – tyto doporučuji pro péči o citlivou pokožku – jsou mými oblíbenci. Jemné štětiny se snadno čistí. Rovnoměrně rozprostírají produkty a nelepí na sebe prach a nečistoty. Zakoupila jsem si také pár aplikátorů na rtěnku a oční stíny. Vždy je mám ve své make-upové taštičce. Ty, které používám denně, mám na stolečku.

Make-upové houbičky

Někdy je používám pro aplikaci make-upu, či konturování. Skvěle se hodí na oba úkoly. Moje houbičky mají rozdílné barvy a tvary; také mám silikonový aplikátor – SiliSponge. Houbičky se skvěle hodí pro roztírání nejrůznějších produktů. Snadno se čistí a velice rychle schnou. Snadno se dostanou i do hůře dostupných oblastí.

Tělová rukavice

Používání tělového peelingu mi již nějakou dobu dělalo problémy. Pořád mi přišlo, že se mi dřely ruce a pokožce se nedostávalo potřebné péče. Přesně proto jsem si zakoupila tělovou rukavici. Je hebká a efektivně provádí peeling pokožky. Rozhodně ji doporučuji. Pokud ji chcete vyzkoušet, měla by být k dispozici v každé drogerii.

Jak si všechny pomůcky čistit?

Pravděpodobně vás zajímá, jak si čistím všechny ty kartáčky, houbičky a rukavice. Začněme posledním bodem. Rukavici peru společně s dalším oblečením v pračce. V případě kartáčků a houbiček používám odličovače, dezinfekční spreje či vody s mýdlem.

Obličejový kartáček

Používám jej pro čištění a peeling pokožky obličeje jednou týdně. Je to skvělý produkt! Dostává z pokožky zbytky po make-upu, špínu z pórů a mrtvé buňky. Také s ním čistím oblast krku a hrudi. Účinek? Hebká, čistá a pevná pokožka. Díky těmto pomůckám je péče o pokožku konečně něco příjemného.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články, lteré vás mohou zajímat

Here you can find the related articles with the post you have recently read.