Umělé řasy na domácí prodloužení řas (DIY) nanolash

Vyzkoušela jsem domácí prodloužení řas s umělými řasami Nanolash!

Netajím se tím, že jsem vždy snila o krásných a hustých řasách. Matka příroda však měla v mém případě jiné plány. Moje řasy jsou slabé, tenké a nejsou natočené. Proto jsem se rozhodla vyzkoušet cluster řasy Nanolash pro domácí aplikaci. Jak se prokázaly?

DIY Lash Extensions se mi dostaly do rukou jako testovací produkt. Zajímalo mě, jestli si skutečně dokážu prodloužit řasy sama doma. Výrobce zajišťuje, že je to možné za pouhých 10 minut. Nebyla bych to já, kdybych to nevyzkoušela!

Co mohu říci začátečníkům o DIY Eyelash Extensions?

Říká se, že první dojem můžete udělat jen jednou. DIY Lash Extensions dostaly svých pět minut, když jsem se mrkla na web výrobce. Dokázal mě překvapit? Zdá se, že ano!

Všimla jsem si obrovské rozmanitosti možností. Standardní box umělých řas od Nanolash obsahuje 36 trsů, z nichž:

  • jsem měla na výběr z 8 stylů řas;
  • balení obsahuje trsy ve 3 délkách: 10, 12 a 14 mm.

To samozřejmě není vše! Můžete také získat kompletní sadu prodlužování řas, která obsahuje:

  • 36 cluster řas;
  • Nanolash bonder;
  • Nanolash sealer;
  • pinzetu na řasy;
  • Nanolash remover.

Veškeré příslušenství k prodlužování řas je extrémně účinné a dlouho vydrží. To platí také pro falešné cluster řasy pro aplikaci doma. V průměru jsem na vytvoření jednoho vzhledu řas použila asi 4-5 hotových trsů. Podle mých výpočtů vystačí krabička až na 4 aplikace!

Domácí prodloužení řas pomocí umělých řas Nanolash – bylo to rychlé a efektivní?

Výrobce jasně uvádí, že řasy pro DIY aplikaci vydrží až 5 dní a navíc je nanesete za pouhých 10 minut. No, rozhodla jsem se o tom přesvědčit!

Po odlíčení mých přírodních řas jsem začala nanesením bonderu a trsů řas. Samozřejmě jsem i měřila čas. Lepidlo zabere asi 30-60 sekund, než bude lepkavé. Je v černé barvě a skvěle sjednotí barvu vašich řas. Pak jsem začala nanášet trsy pod moje přírozené řasy, asi 1 mm od jejich linie. Pak jsem použila jednu vrstvu sealeru a bylo vše hotovo!

Stopky ukazovaly 8.39, což je přesně doba, kterou mi zabralo toto domácí prodloužení řas, a na to jsem byla nesmírně hrdá. Prostě se výrobce nemýlil. Snadné prodlužování řas doma je možné pomocí Nanolash cluster řas!

prodloužení řas doma

Domácí prodlužování řas Nanolash Divine mi na očích vydrželo až 8 dní.

Vydržely opravdu umělé řasy od Nanolash?

Dalším slibem výrobce je, že účinky jediné aplikace vydrží až 5 dní. Ještě jednou jsem se rozhodla to vyzkoušet. DIY Lash Extensions jsem si nanesla v sobotu na firemní akci. Nesundala jsem si řasy na spaní a také jsem se snažila:

  • spát na zádech – nechtěla jsem trsy vystavovat mechanickému poškození;
  • je jemně vykartáčovat, abych odstranila prach;
  • vyhýbat se kosmetice s olejovou bází.

Po 8 dnech byly moje DIY Lash Extensions stále nenarušené. Rozhodla jsem se je sundat, abych si ověřila i další tvrzení výrobce. No, značka tvrdí, že tyto řasy jsou navrženy jako jednorázové.

Pomocí removeru jsem odstranila jak DIY Lash Extensions, tak i zbytky bonderu z černého proužku. Zkontrolovala jsem stav trsů řas – nic se nezměnilo. Trsy se nezkroutily ani nedeformovaly. Podle mého názoru je můžete bezpečně použít znovu.

DIY segmentované řasy prodlužující řasy

Doporučuji tyto umělé řasy pro domácí aplikaci?

DIY Lash Extensions jsou produkt, který mohu s čistým svědomím doporučit. Jak víte, řeknu otevřeně, když se mi na nějakém přípravku něco nelíbí. V tomto případě jsem však žádné nedostatky nenašla.

Tyto cluster řasy jsou odolné, lehké a pohodlně se nosí. Nanesla jsem je za pouhých 10 minut a trsy vydržely déle, než udával výrobce. Pokud jako já sníte o podmanivém pohledu, DIY Eyelash Extensions vás určitě nezklame!

Související články, lteré vás mohou zajímat

Here you can find the related articles with the post you have recently read.